Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Tofik

Awatar użytkownika
ushu
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Tofik

Postautor: ushu » 09 sierpnia 2014, 21:37

zapodaj foto całego przodu :padam:

Awatar użytkownika
TOMUŚ
-#junior admin
-#junior admin
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.2 TSI/90 KM
Kontaktowanie:

Postautor: TOMUŚ » 10 sierpnia 2014, 15:23

Tofik ale zaszalałeś :D , poniosło cie nie ziemsko :D :ok:
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Srebrny Diamond metalic
Silnik: inny
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 31 sierpnia 2014, 21:52

Obrazek
Obrazek
Obrazek
>>> 6Y5 R3 12V czyli Fabka Tofika <<<

GTR Sports 356 MBR 16" TOYO PROXES R31 [Przód], GoodYear EAGLE F1 [Tył] -> 195/45R16 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 23 września 2014, 21:42

Obrazek

Na ten stan wygląda tak: Grill jest już założony z logiem od zeckusia, trochę go spsujnąłem ale opanowałem sytuację :P Brak wtyczek do HB4ki, ale to się już skombinuje :) kwestia będzie co do LEDów do jazdy dziennej i nie muszę marnować kloszy, a że wpadną być może ksenony to już grubsza sprawa :D z lusterek trzeba kable podłubać do podświetlenia i do kierunków. Po zimie wpadnie raczej plan na przelakierowanie listew zderzakowych i zdjęcie bocznych. :) Hamulce trzeba znaleźć na 288mm przód (szkoda że poszły w szybkim tempie :( kto by miał to pisać - przygarnę komplet :) ) i na tył raczej 232mm. Co do tyłu, to lampy wpadną z polifta. Zegarki do przelutowania - będzie koloowo i raz jasno, raz ciemno :D W Nowy rok przywita nowe radio, a po tym rozkręce skrzynię od głośnika, bo dostałem od brata :) spężyny są i od Kuby i od susła. Niestety wpadłem na 200zł, ale co zrobić? :P Na wiosnę przywitają już w komplecie założone zawieszenia, bo muszę teraz odłożyć na B6kę z Bilsteina, gdyż komplet drogi w pierony jest. Zastanawiam się jeszcze i to dość poważnie ze skórą :D koszt: niewielki a w okolicy robią :P Ogólnie rzecz biorąc, to będzie sensacja na może nie najbliższe czasy, ale wiedzcie, że pójdą mody grubą parą :) Się podzieje :D

GTR Sports 356 MBR 16" TOYO PROXES R31 [Przód], GoodYear EAGLE F1 [Tył] -> 195/45R16 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 28 września 2014, 19:19

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojol
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: 1.2 TSI/85 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Wojol » 08 stycznia 2015, 19:49

Widziałem foty z nowymi lampami, mega kozak aż bym się zamienił z Tobą :)
Jedynym minusem dla mnie są te lusterka
Obrazek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 09 stycznia 2015, 12:31

lusterka wrócą w fabryczny stan, dojdzie zamiast małego duże na prawą stronę

Obrazek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 18 lutego 2016, 21:45

Witajcie. Stara fabka została sprzedana pół roku temu. Później brak czasu i inicjatywy zniechęciły mnie do przesiadywania. Ale kupiłem zaś:
Obrazek
Fabia Mk.1 z '05. Wersja limitowana Edition 100 kupiona w Butzbach w ubiegłym tygodniu. Mała zwinna i oszczędna ;)
Co posiada zewnętrznie? Zderzaki z pakietu RS, czarny perłowy lakier, przyciemniane szyby z tyłu. Na razie jest ubogo, ale coś z pewnością będzie rzucało się w oko ;) Bóle duże są jednak na dachu, gdyż występują wgniotki po gradzie :( problem jest do ogarnięcia, bo można te dziury odessać, a co najlepsze nie jest po nich uszkodzony lakier ;) Druga sprawa, to Maska, gdzie w dwóch miejscach dostała porządne trefy, skutkiem czego wychodzi rdza. Więc koszta na maskę już są.
Co posiada wewnętrznie? Jasne, skórzane fotele. Przednie w dodatku grzane. Skórzany ręczny i mieszek skrzyni biegów, wszystkie szyby w prądzie, klimatyzacja, radio Symphony, szufladka pod radio, wyłącznik poduszki powietrznej kierowcy, lampka dwustrefowa (inaczej do czytania ;) ) oraz duży komputer pokładowy FIS. Parę części brakuje do pełnego uposażenia w środku. Nie wszystko jednak jeszcze jest, ale będzie się składało powoli ;)
Co posiada mechanicznie? Silnik 1.9 TDI AXR 101 KM, skrzynia piątka. Wszystko jak na razie w serii ;) Przejechałem się nim i powiem szczerze, że jestem bardzo z tego zakupu zadowolony, nie zmula, nie szarpie, a ciągnie tyle ile mu trzeba depnąć. Silniczek wygląda na czysty, bo jak na klekota to pracuje bardzo przyzwoicie mimo tego, że ma duży przebieg.
Co w planach? No trochę tego jest: w środku zacząwszy na pewno od lusterka, później jakieś drobiazgi, nakładki na pedały, kierownica, podłokietnik, być może lepsza lampka + druga z tyłu, dobre audio, detailing, z czasem może lepsze heble zawieszenie i silnik wpadnie. Kwestia czasu, co pokaże. Na razie tak oto prezentuje się mój Monstrum z prawdziwego zdarzenia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
dr O.
-#junior admin
-#junior admin
Lakier: Beż Sahara metalic
Silnik: 1.9 TDI/130 KM
Kontaktowanie:

Postautor: dr O. » 19 lutego 2016, 07:04

No proszę jaki ładny zakup ;) udanych modów ;)

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM

Postautor: Goldi » 21 lutego 2016, 15:13

No pięknie.Myślałem że się na nas już wypiąłeś :p
Graty z zakupu.
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Wróć do „Fabia I”