Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Mk1 mariuszg91fabia

mariuszg91fabia
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Mk1 mariuszg91fabia

Postautor: mariuszg91fabia » 29 marca 2015, 14:55

Skoda Fabia 1.4 MPI całe 60KM

Rok produkcji Listopad 2001

Kolor Srebrny Metalik Kod 9102
Na forum od 3 lat ale temat dopiero zakładam teraz nie wiem czemu :D

Środek;

-Centralny zamek
-Dodatkowa lampka nad głowami pasażerów <tył+przód> LED
-Nakładki na pedła<srebrne>
-Radio JVC 2din ,głośniki w sumie 10 z czego 4 niskotonowe.
-Dedykowany podłokietnik
-Dywaniki Lato/welur, Zima/ gumolit :D

Zewnątrz:

Jak każda Fabia czysta seria, wg mnie ideał to to nie jest.
Na Fabie było kilka pomysłów miał to być samochód cichy w środku komfortowy, nie do przerabiania ale stało się inaczej.
Początkowo były alufelgi Antaresy oryginały od fabii 2.
Jakaś tam końcówka wydechu,radio,antena cb.
Obrazek
A wszystko zaczęło się od zakończenia sezonu vagmałopolska chyba w 2012 w którym brały udział forumowe Fabki wtedy własnie zaczerpnałem inspiracje na to aby Fabka wyglądała troche inaczej niz te które są spotykane na ulicach...
Na zakończeniu sezonu zgadałem sie z ziomkiem który miał po pieniadzach dokładke od Cupry.. po pieniadzach no ale do okrągłego zderzaka ?? czemu nie i bang.
Obrazek
Auto wlasnie po tym zabiegu trafiło na strone vagmalopolska.pl i tam do tej pory ma swój temat i zostało dość dobrze przywitane.
I właśnie chłopaki z vagmalopolska zaczęli zsyłać propozycje na czeszke.Polecono mi OemTuningcenter i udałem sie na zakupy.
Początkowo przekonywali mnie zeby kupic odrazu gwint, nie posłuchałem kupiłem springi MTS 40/40, wpadło koło od seata ibizy 16 na dystansach 17mm.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No tak nie posłuchałem,.,prowadzenie samochodu na tych MTS-ach to bajka w porównaniu z 16' kołami było naprawdę rewelacyjne.
Z czasem zacząłem wkrecac sie coraz bardziej w forum vagmalopolska i czułem corazwiekszy niedosyt gleby i stało sie powróciłem do OemTuningcenter i zamówiłem gewinde :D cieszyłem sie jak dziecko i uwazam do tej pory ze to był dobry wybór.
Gwint wpadł w grudniu 2014 skręcony odrazu na maxa , bo albo grubo albo seria :D. Prześmigałem na stalówkach i felgi Ibizy miały zostać na sezon 2014.
Obrazek

Ale tak się nie stało niedosty był jeszcze wiekszy i wpadły 17' 7,5' et35 z oponami 205/40/ continental contisport2., poczatkowo bez dystansu ale później założyłem bo koło było schowane :D
Obrazek
Ogólnie koło było dość zniszczone i nie miało to takiego efektu jak oczekiwałem mimo tego ze udało mi się to w miarę spasować.
Ale postanowiłem ze coś z niego zrobię, nadeszła kolejna zima na stali i wpadła przedłużka dokładki Cupry od fabii2/roomster oraz radio JVC.
Obrazek
Obrazek

Koła poszły do prostowania , piaskowania i malowania , ziomek załatwiał galwanizacje śrubek które wkręcane są na około :D i zaczeło sie przygotowanie na kolejny sezon,, pasowanie przymiarki itp

Obrazek
przy okazji wymieniłem tarcze klocki bębny , ładnie mażnałem na czarno.
Obrazek

Pózniej już tylko załozyłem koła na gotowo i sezon 2015 uważam za rozpoczety a fabia aktualnie wyglada tak

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Plany na fabie ,, teraz skromne bo zaczynam odkładać na wesele ale .. napewno grzebanie w środku fotele itp, i dystans na tył 2,5cm bo 1,7cm mało :D Wiecej zdjec wpadnie moze w najbliższym czasie bo pogoda sprzyja :D
.....

Awatar użytkownika
piotrekpasti
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Czerń Magic perła
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Kontaktowanie:

Re: Mk1 mariuszg91fabia

Postautor: piotrekpasti » 31 marca 2015, 10:13

Siedzi ładnie :)
Fajna seria, btw pierwsze felgi chyba najładniejsze :)
Fabia Wroclove

mariuszg91fabia
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszg91fabia » 06 kwietnia 2015, 21:51

Pierwsze felgi śmigają na polo 9N u ojca i do tej pory cieszy sie że zrobił a nich złoty interes :D
.....

mariuszg91fabia
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszg91fabia » 10 kwietnia 2015, 11:54

Bang !! Słonecznie wiec trzeba było pstryknąć.
W poniedziałek wielkie sprzątanie miejmy nadzieje ze będzie słonecznie, wylecą fotele aby wszystko dokładnie posprzątać.
Miejmy nadzieje ze wystarczy czasu na odświeżenie lakieru po zimie :D napewno wpadną jakies foty.
Obrazek

Obrazek
.....

mariuszg91fabia
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszg91fabia » 17 kwietnia 2015, 18:57

Ostatnimi dniami pogoda dopisała więc zabrałem się za środeczek,wyciągnąłem fotele wyczyściłem dywan w środku plastiki i jak na swoje lata było bardzo czysto. :D
Obrazek

Czasu było dość sporo wiec zabrałem się jeszcze za odświeżenie lakieru,wyczyszczenie zakamarków itp po czym wpadłem na lakierek
Chemical Guys - Butter Wet Wax. Początkowo nie byłem przekonany ale efekt naprawdę piorunujący :hurra: ... i przy okazji czekamy na kolejnego fanta do czeszki który przyjdzie mam nadzieje po niedzieli.

Obrazek

Obrazek
.....

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM

Postautor: Goldi » 17 kwietnia 2015, 20:53

Pięknisia.
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Awatar użytkownika
piotrekpasti
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Czerń Magic perła
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Kontaktowanie:

Postautor: piotrekpasti » 19 kwietnia 2015, 14:37

Niby tylko felga i gleba a Twoje FI może sie już na prawdę podobać! A podobni Fabia I to emeryckie auto:) ostatnio widziałem opt z Fabia semika czy jakoś tak na sie ride i przełamali stereotyp, ze w szkodach jeżdżą panowie w kapeluszach i o lasce ;)
Fabia Wroclove

mariuszg91fabia
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszg91fabia » 19 kwietnia 2015, 14:46

:D w mojej okolicy też że tak powiem jeżdżą Fabiami latają sami emeryci, kobiety tak że prawdy w tym coś jest :D
.....

ŁukaszA4
-#user
-#user
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: 1.4 MPI/68 KM
Kontaktowanie:

Postautor: ŁukaszA4 » 28 kwietnia 2015, 15:12

Ładnie siedzi na tych felach, w sumie całość zgrywa się a nie gryzie więc jak dla mnie :super:
:ok:

mariuszg91fabia
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszg91fabia » 28 kwietnia 2015, 23:48

Wpadł kolejny fant, tym razem pod maskę wpadła rozpórka w czarnym połysku. .....

Obrazek

Miało być dość modów na jakąś chwile żeby zająć się odkładaniem kasy na wesele które w sumie już za rok ale po zatorze doszedłem do wniosku że czegoś mi w Fabce strasznie brakuje nieliczni wiedza o co chodzi :D bedzie paczuszka to sie bedziemy chwalić...
.....

Wróć do „Fabia I”