Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Polecane warsztaty!!

coś dla tych, którzy nie lubią korzystać z ASO
Awatar użytkownika
Siemi
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Siemi » 31 maja 2010, 11:11

Polecam:

http://www.klinikapolysku.pl/

powołujcie się na Piotra z fabii = obiecane zniżki

Awatar użytkownika
zlloty
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Re: Polecane warsztaty!!

Postautor: zlloty » 02 lipca 2010, 09:31

KRAKÓW

MirekS pisze:1. Kraków
2. Serwis Skoda p. Andrzej S.; Kraków ul. Prandoty 6

Wymieniałem tam prowadnicę szyby (czy jak to się tam zwie) w przednich drzwiach. Udało mi się to zrobić tego samego dnia, w którym szyba opadła, także w tej kwestii duży plus. Zrobione sprawnie (mechanik p. Krzysztof), działa bezproblemowo. Na stanie mieli zamiennik, wiec z częściami nie było problemu.

Z drugiej strony - przyjechał do nich chłop fabką z niedziałającym wspomaganiem kierownicy, chcieli mu wymienić pompę wspomagania. Pogadałem z chłopakiem. koniec końców okazało się, że miał przegniłą sławetną wiązkę (napisał mi parę dni później). Także dobrze wiedzieć, co jest do zrobienia w aucie przed wizytą w warsztacie.

-----------------------------------------------------

http://www.skoda-pogwarancyjnie.pl/

Jeśli można poczekać parę dni, warto umówić się na wizytę u p. Ireneusza. Koszty niższe, niż na Prandoty, ale trochę może trwać zamawianie części. Wymieniałem zamek (miałem własny), zrobione sprawnie i bezproblemowo. Z pewnością będę korzystał z tego warsztatu w przyszłości.
Ostatnio zmieniony 30 września 2011, 11:04 przez zlloty, łącznie zmieniany 1 raz.

ginio1
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: ginio1 » 02 lipca 2010, 16:39

Zgadzam się z przedmówcą!!! Śmiało polecam ten warsztat w Krakowie. Wymieniałem tam dzisiaj pompę wspomagania - naprawa szybka, sprawna bez zacięć - oprócz tego panowie posprawdzali, regulowali..itp. No i oczywiście ŚWIETNA CENA!!!! BARDZOOOOOOOO POLECAM TEN WARSZTAT!!!!!

Awatar użytkownika
zlloty
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: zlloty » 04 lipca 2010, 19:21

W czwartek zakładałem instalację gazową w Alfa LPG w Krakowie na Zbożowej 2

http://www.alfa-auto.pl/

Zrobione w ciągu jednego dnia, zrobiłem trasę Kraków - Wrocław - Karpacz i z powrotem w weekend, głównie autostrady, więc przeciętnie 3,5 - 4 tys obrotów przez parę godzin, wszystko gra i działa.

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Zieleń Arctic metallic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 06 lipca 2010, 20:11

Jaką założyli Ci instalkę i ile Cię to kosztowało (jeśli można spytać?) oraz gdzie masz i jak dużą butlę.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

OORBAN
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: OORBAN » 18 listopada 2010, 08:03

Witam

Moglby ktos zapodac namiary na jakis nieautoryzowany godny polecenia warsztat w Zabrzu lub okolicach?
Głownie chodzi o skrzypiace przednie zawieszenie, a i obroty na jalowym zaczynaja spadac.

Awatar użytkownika
kapi
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Błękitna Laguna metalic
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Aktualne auto: Fabia III Monte Carlo
Kontaktowanie:

Postautor: kapi » 19 listopada 2010, 18:56

warsztat w Rudzie Śląskiej - tel.: 609536076. sam korzystałem i nadal korzystam.

piotrki
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: piotrki » 26 września 2011, 21:55

Cześć,
Szukam warsztatu w okolicach Gorzowa wlkp.

Awatar użytkownika
kaliope
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Re: Polecane warsztaty!!

Postautor: kaliope » 26 września 2011, 23:50

MirekS pisze:1. Kraków
2. Serwis Skoda Kraków ul. Prandoty 6

Na Prandoty to już większość znam. Ja najlepsze doświadczenie mam z tym drugim Andrzejem, tzn Andrzej K. Andrzej S do elektryki... i nie do końca (czytaj niżej) ale do mechaniki zdecydowanie ten drugi Andrzej, co sie lekko jąka. Gość robi wiele inny marek i zna się na robocie. NIe polecam Rysia. Potrafi być niemiły, raz mnie wyrolował z terminem...tzn przyjechałem...czekałem ponad godz a on nie przyjechał. Dzwoniłem ..nie odbierał. Straciłem przez niego pół dnia....i nie oddzownił z przeprosinami...a miał mój numer. Ten drugi elektryk....to kupa cwaniaka. Liczy sobie za każdą duperele....nic nie pomoże extra....tak jak ten drugi Andrzej K, który jest pomocną poczciwiną.

Andrzej S nie chciał do końca zdiagnozować mojej pompy wspomagania....bał sie ruszyć wtyczki twierdząc że jak sie coś ukruszy to już pompa na 100% do wymiany ( a wtedy raz chodziła ..raz nie) Więc wyjechałem od niego bez ostatecznej diagnozy...i sam nie wiedziałem co robić a zapłaciełem mu 50zł. Andzej S mówił, że raczej wiązka jest ok....raczej czujnik jest ok....że raczej pompa....wszystko było z niepewnością...a ja ...tzn małżonka jeździła z zanikiem wspomagania przez miesiąc....i klęła....bo Andrzej kazał czekać aż wspomagania całkiem szlag trafi. Na szczęcie zdobyłem namiar na elektryka z ASO (na fuchę), który dał diagnozę z miejsca. W dodatku gość za ASO zrobił test akumulatora i sie okazało że aku złom....a ja nie wiedziałem bo auto paliło od kopa. Także słaby aku dodatkowo rozłączał pompe.... a Andrzej S nie sprawdził w ogóle aku. Także nie dokońca polecam Andrzeja.
Ostatnio zmieniony 30 września 2011, 11:04 przez kaliope, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Zieleń Arctic metallic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 30 września 2011, 10:58

kaliope wiem sam nieco się przejechałem na p.Andrzeju i już tam nie jeżdżę ponad 3 lata. Jednak posta nie usuwałem z tego względu, że część osób korzysta z tego warsztatu i jest zadowolona, jednak zaraz to zrobię.
Teraz jak mam jakiś problem z którym sobie nie radzę korzystam z usług p. Irka, namiary do niego mam w podpisie.
Pozwól, że za edytuje Twego posta i z mojego cytatu usunę imię i tel. Mój post też zaraz zmodyfikuje, nie chcę by ktoś korzystał z tego tel, a potem mnie przeklinał.
Podaj kogo byś konkretnie stamtąd polecił to wrzucę jego dane do mojego pierwszego postu.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

Wróć do „Warsztaty”