Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Polecane warsztaty!!

coś dla tych, którzy nie lubią korzystać z ASO
Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Beż Cappuccino metalic
Silnik: 1.9 TDI/101 KM
Aktualne auto: Skoda fabia combi
Kontaktowanie:
Status: Offline

Polecane warsztaty!!

Postautor: MirekS » 25 czerwca 2005, 17:22

1. Kraków
2. Serwis Skoda p. Andrzej S.; Kraków ul. Prandoty 6
Ostatnio zmieniony 30 września 2011, 11:05 przez MirekS, łącznie zmieniany 3 razy.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW AXR AMBITION
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance - SPRZEDANA
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

Awatar użytkownika
DAX
-#klubowicz
-#klubowicz
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: DAX » 17 grudnia 2006, 11:41

PHU HADM Gramatowski
Rokocin 4G
83-200 Starogard Gd.

Właśnie tam oddałem do naprawy powypadkowej moje autko.Płaciła ubezpieczalnia sprawcy a gotówki chciała dać jak na moje za mało więc zdecydowałem się na takie rozwiązanie.
W poniedziałek 11.12.2006 w godzinach rannych odstawiłem Fabkę do wspomnianego wyżej serwisu. Pan Darek który miał pieczę nad całą naprawą powiedział,że zrobi wszystko abym odebrał samochód w piątek czyli 15.12.
Pomimo kilku problemów wynikłych w trakcie naprawy w oznaczonym dniu zostałem powiadomiony iż auto będzie do odbioru lecz mogą być to pózne godziny wieczorne. Zostałem zapewniony,że w razie potrzeby mechanicy będą pracować do 22 aby skończyć pracę.
O godz. 21 odebrałem telefon z informacją,że auto jest gotowe do odbioru.Poinformowałem ucieszony,że przyjadę je odebrać i tu zaczęły się problemy.
W piątkowy wieczór nie mogłem znaleść nikogo kto nie uraczył się promilami. :piwo:
Zadzwoniłem więc z tą wiadomością do Pana Darka. I tu wielkie moje zaskoczenie,wysłał on po mnie auto aby mnie przywiozło po odbiór. :super:

Tak na marginesie dodam,że autem tym była nowa Octavia RS 2.0T 200KM !!!
Przebieg prawie 15tyś. full opcja.
Mało tego. Zaproponowano mi jazdę tym cackiem :hurra: no i zachorowałem na taki samochód.
Jest on do sprzedania za 75tyś co ostudziło mój entuzjazm.
Autko do sprzedania.
tel. 606334966

Awatar użytkownika
kornat
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Lakier: Beż Sahara metalic
Kontaktowanie:

Postautor: kornat » 11 lipca 2007, 18:26

Servis bosch
Dariusz Pawlik
Stalowa Wola
Ul. mostowa

dobrze robia i solidnie ale też cene maja duża

kudlaty.66
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Re: Polecane warsztaty!!

Postautor: kudlaty.66 » 30 sierpnia 2007, 16:17

MirekS pisze:1. Kraków
2. Serwis Skoda p. Andrzej S.; Kraków ul. Powstańców 1
3. Tanio, fachowo, pracownicy byłego polmozbytu na prandotach, polecam ich.

(12) 411 71 00 w. 35
Nr kontaktowy do p. Andrzeja 509693097

Witam
Chciałem sie dowiedzieć od ciebie coś więcej na temat tego mechanika skodzianki na ul. Powstańców.
Ja niedawno sie przeprowadziłem do Krakowa i jestem szczęśliwym:) posiadaczem skody Fabii hatchback 1.4 MPI 68KM i szukam namiarów i opinii na temat dobrych fachowców skody. Mi najbardziej zależy na tym żeby mechanik był solidny tzn wymieniał tylko to co jest zepsute, a nie wszystko co popadnie, dobrze lokalizował usterki, i żebym miał pewność że jak wyjadę to mi nic nie odpadnie i że wszystko będzie pozakładane .
Pozdrawiam
kudlaty.66

Awatar użytkownika
Zygus
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Morski Admirał
Silnik: 1.2 TSI/85 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Zygus » 30 sierpnia 2007, 23:04

Ja bylem w tym serwisie na ostatnim przegladzie i moge rowniez polececic ten warsztat i p. Andrzeja. Mozna przy okazji poogladac autko od spodu, pogadac i zobaczyc co jest wymieniane i jak
>>> MISTRZ FABIA CLUB POLSKA 2005 <<<

>>> Moja Fabia <<<

Obrazek

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Beż Cappuccino metalic
Silnik: 1.9 TDI/101 KM
Aktualne auto: Skoda fabia combi
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 31 sierpnia 2007, 08:56

kudlaty.66 pisze:
MirekS pisze:1. Kraków
2. Serwis Skoda p. Andrzej; Kraków ul. Prandoty 6

Witam
Chciałem sie dowiedzieć od ciebie coś więcej na temat tego mechanika skodzianki na ul. Powstańców.

Cóż nie będę zachwalał, ale zachwale bo jak mam inaczej napisać, Andrzeja znam od paru lat, nieraz mi już pomógł przy każdej z skód. Robi generalnie skody, ale VW i seat też mu nie są obce. Gość nie ma wygórowanych stawek za roboty, robi fachowo, części Ci nie powymienia tych których nie trzeba, informuje otwarcie co trzeba i w jakiej ilości, ewentualnie powie ile czasu ( km ) jeszcze możesz przejeździć nim trzeba by coś wymienić. Jest z tych gości który najpierw coś usiłuje naprawić, a już w ostateczności wymieniać. Najlepszym przykładem jest dla mnie naprawa przez niego mojego mechanizmu tylnej wycieraczki która się pechowo na żywca zatarła, w ASO by się napewno z tym nie bawili 2,5h za 80 zł, tylko by wymienili całość nie pamiętam dokładnie chyba 420 zł plus oczywiście robocizna na biede z 100. Napewno jadąc tam nie masz co liczyć na kawkę, prospekty itp. Zygus i mdr już skorzystali z jego usług i złego słowa nie usłyszałem za jego polecenie także to chyba o czymś świadczy. Jedno co to za nim się do niego wybierzesz zadzwoń i zapytaj o której będzie miał czas bo u niego rzadko podnośnik stoi pusty w porównaniu do innych elektro-mechaników. Najlepiej go łapać pod komórą.
Ostatnio zmieniony 30 września 2011, 11:07 przez MirekS, łącznie zmieniany 1 raz.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW AXR AMBITION
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance - SPRZEDANA
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

kudlaty.66
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: kudlaty.66 » 31 sierpnia 2007, 11:58

Dzięki bardzo panowie za opinie i namiary, właśnie o coś takiego mi chodziło.
Bo jeśli chodzi o ASO to ja wam z czystym sumieniem mogę polecić aso w Tarnowie i p.Zbyszka, gość jest naprawdę świetnym fachowcem i robi zajebistą robote przy skodziankach.
Ale co do krakowa to nie miałem pojęcia co gdzie i jak także jeszcze raz wielkie dzięki.
Pozdrawiam
Kudlaty.66

Awatar użytkownika
yenerau
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: yenerau » 28 lipca 2008, 13:29

A czy ktos zna jakis warsztat godny polecenia w okolicy Warszawy? Nie bardzo chce mi sie jechac do Krakowa czy tez Starogardu :(
Kochana ruda maruda :)
I łoś, po prostu łoś - V70 D5

Awatar użytkownika
koko
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: koko » 28 lipca 2008, 14:07

yenerau pisze:A czy ktos zna jakis warsztat godny polecenia w okolicy Warszawy

ASO na ul. Gruchacza. Pracuje tam miłośnik FCP "Bartek 1112". Do tej pory raz skorzystałem i sobie chwalę.

techniczny
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Kontaktowanie:

Postautor: techniczny » 28 lipca 2008, 14:08

koko to jest autoryzowany serwis ?? Jesli tak to chyba nie ten dzial ;)
EDIT:
Mozesz zrobic nowy topic o tym ASO jak cos.. Nie zauwazalem zapytania wczesniejszego yenerau.. :zawstydzony:
Nie odpowiadam na PW / e-mail

Wróć do „Warsztaty”