Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Śląsk i okolice

autoryzowane stacje obsługi
Awatar użytkownika
sloviczek_s
-#klubowicz
-#klubowicz
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: sloviczek_s » 27 sierpnia 2008, 22:03

Witajcie, dzieki za troche podpowiedzi.

Podjechałem do Emidy i zrobiłem sobie przegladzik co 60 tysiecy, pierwsze wrazenie bardzo pozytywne. Obsluga w salonie zarównio w serwisie jak i w sklepie bardzo elastyczna. Tzn. sklonna do rozmów nawet w temacie negocjacji cenowych, jestem pozytywnie zaskoczony.

Co do samego warsztaciku to zobaczymuy jak bedzie sie autko dalej sprawowało ale poobserwowałem sobie przez szybke prace Panów i spoko. Efekty zobaczyłem juz na swoim podwórku, posprawdzałem sobie jak z wymiana oleju (czy nie przelali, takie przypadki w aso tez się zdarzały :D ), wymiana plynu hamulcowego, filtra paliwa itp.. a jeszcze odbojnik z tyłu na wahaczach i wszystko w jak najlepszym porządeczku.

materialy mialem wszystkie swoje.

Mysle ze autko bedzie sie dalej swietnie sprawowało a na razie duzy plus dla EMIDY.

Pozdrówka

Awatar użytkownika
kapi
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Błękitna Laguna metalic
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Aktualne auto: Fabia III Monte Carlo
Kontaktowanie:

Rabat w ASO EMIDA Ruda Śląska

Postautor: kapi » 05 listopada 2008, 19:17

Info dla klubowiczów

na hasło Fabia Klub Polska -

12 % rabatu na usługi serwisu
12 % rabatu na części zakupione u nich

warunek - ramki klubowe.

pozdrawiam.

pueblo
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: pueblo » 13 grudnia 2008, 15:34

Witam byłem wczoraj w Emidzie w Rudzie Śląskiej (serwis), na przeczyszczenie przepustnicy i adaptacje. Uczucia mieszane, ponieważ na hasło Fabia Club Polska, niechętnie chcieli dać te 12 % zgodzili sie na 10%, poźniej powiedzieli ze oni nie są wstanie sprawdzić przebiegu Vagiem (dziwne no chyba że sie myle), Potem auto postało 30 minut z otwartą maską jakiś gościu był przy nim moze minute, a potem nic sie niedziało, po minięciu tych 30 minut stwierdzili ze nie zrobią przepustnicy, bo sonda Lambda jest nieaktywna (kod błędu) i do wymiany sonda, oraz głośna praca silnika (łańcuch rozrządu do wymiany). Zapłaciłem 30 zł za diagnoze i na tym sie skończyło :/
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2008, 19:13 przez pueblo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
DJ MŁODY
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/75 KM
Kontaktowanie:

Postautor: DJ MŁODY » 13 grudnia 2008, 18:50

ładna ściema , poszukaj zwykłego warsztatu samochodowego i ci wszystko zrobi

ASO - to zło
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2008, 19:37 przez DJ MŁODY, łącznie zmieniany 1 raz.
spełnienie marzeń bezcenne

Awatar użytkownika
kapi
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Błękitna Laguna metalic
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Aktualne auto: Fabia III Monte Carlo
Kontaktowanie:

Postautor: kapi » 13 grudnia 2008, 19:30

Witam, sprawa jest do wyjasnienia, nie zamieszczałbym takiej informacji jesli nie byłbym pewien ... :niepewny: podjade - zapytam o nazwisko konkretnej osoby, wtedy bedzie łatwiej ...
:zly: nie lubie takich sytuacji

------------------------------------------------
EDIT : 2008.12.17

Sytuacja uratowana - sprawa wyjaśniona, ASO podtrzymuje zniżki na serwis i usługi 12% / 12%
wszyscy pracownicy serwisu i punktu sprzedaży części zostali poinformowani. :zdrowko:
a do kolegi PUEBLO mają zadzwonić i "wyjaśnić" sprawe :ok:

pueblo
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: pueblo » 16 grudnia 2008, 19:05

Sprawa została załatwiona bardzo pozytwynie, całe aso zostało poinformowane o zniżkach dla nas :).

Wielkie dzieki kapi za pomoc w załatwieniu sprawy :zdrowko:

Emida bardzo szybko zareagowała, więc ogromny plus dla niech, ja jestem zadowolony więc polecam

Awatar użytkownika
DJ MŁODY
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/75 KM
Kontaktowanie:

Postautor: DJ MŁODY » 17 grudnia 2008, 20:13

no to kapi duży " + "
spełnienie marzeń bezcenne

Awatar użytkownika
nikon
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: nikon » 20 grudnia 2008, 21:30

ja stanowczo odradzam ten serwis - zero dobrej woli i chęci współpracy w naprawie gwarancyjnej mojej miesięcznej skody, twierdzą, że problemu nie ma, wszystko jest ok a w innych ASO stwierdzają, że faktycznie są nieprawidłowości...

Awatar użytkownika
Lord_Nikkon
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Lord_Nikkon » 21 grudnia 2008, 14:33

Emida to chlam, przynajmniej w Kraku. Chamskie zachowanie i robienie wszystkiego doslownie na odpier.... Przepraszam za okreslenie ale inaczej sie nie da ja sie przerzucam do interauto.

Awatar użytkownika
tomekl80
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: tomekl80 » 09 stycznia 2009, 11:15

Witam

Ja właśnie od prawie dwóch tygodni jestem posiadaczem Nowej Fabii II 1,4 14V. Już po odebraniu samochodu i dojechaniu do domu okazało się, że wyłącznik ryglowania drzwi od środka w ogóle nie chodził tzn. otwieranie chodziło poprawnie, ale już zamykanie drzwi w ogóle nie chodziło. Na drugi dzień pojechałem do dealera na Lenartowicza i powiedziałem w czym rzecz. Okazało się, że wyłącznik był uszkodzony i musieli wymienić. Powiedzieli mi, że postarają się na drugi dzień sprowadzić z Poznania taki wyłącznik co trochę mnie zdziwiło, że nie mają takiej rzeczy na stanie magazynowym :(. Na wyłącznik czekałem ponad tydzień :(. Na razie to tyle mojej przygody z serwisem na Lenartowicz i mam nadzieję, że będę tam trafiał tylko na przeglądy okresowe.

Pozdrawiam

Wróć do „ASO”