Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Warszawa i okolice

autoryzowane stacje obsługi
karo
Status: Offline

AUTO WIMAR MODINSKA

Postautor: karo » 25 sierpnia 2008, 20:11

No coz. Widze ze wasze posty sa stare wiec napisze odczucia po ostatniej wizycie w tym serwisie. Byłem w tym serwisie 2 razy na problemy elektryczne. Do najtanszych nie naleza ale teraz przeglad w fabii to koszt okolo 550 pln Nie pamietam dokladnie ile bo nie jest mi to potrzebne ale chyba taniej niz kiedys. Z kolegą ktory wypowiedzial sie tu jako pierwszy troszke sie nie zgodze ze pracuja tam tłuki Fakt jest tak ze troche trzeba tam poczekac na wjazd i moja fabka nie wjechala zaraz po przyjexdzie pomimo tego ze bylem umowiony na 10 rano a pracownik powiedzial ze zaraz wjedziemy panskim autem. (powtarzał to 2 razy az w koncu ujzalem moje auto na samym koncu hali) szkoda ze nie moglem popatrzec co robia bo bylo za daleko, ale chyba w serwisach tak juz jest. Problem w mojej fabii zacza sie po przegladzie w carsedzie. Mialem zmieniany olej i wykonano ogolny przeglad auta. po wyjezdzie i przejechaniu kilku kilometrow zaswiecila sie kontrolka epc i auto przestalo reagowac na pedal gazu ( nie reagowal tak jak bym sobie tego zyczyl) Wrocilem do carsedzie powiedzieli mi ze niestety jeszcze trzeba przeczyscic nastawnik przepustnicy i wykonac nastawy podstawowe co bedzie kosztowalo 350 pln. No nie bylem szczesliwy ale sie zgodzilem na ta usluge. Obsluga zapewniala mnie ze tak sie czasami dzieje i nie ma to nic wspolego z tym co robili. Wyjechalem i ruszylem w miasto szczesliwy z zycia i lzejszy o 350 zlotych polskich nowych monet. Wszystko by bylo ok gdyby na brodnie nie stalo sie tak ponownie. Trafilem do Auto Wimar modlinska bo nie mialem juz ochoty wracac do carsedu. Po dlugim oczekiwaniu na wjazd i diagnoze przyszedl mechanik i oswiadczył człowiekowi ktory mnie przyjmował ze auto jest gotowe do wyjazdu. Pan wstał i mnie zawołał mowiac mi ze nie był dobrze założony korek olejuSzczerze powiem ze chyba nie chcieli mnie oszukac bo za ta usluge ( gosc siedzial porzy tym aucie jakies 20 min) nie chcieli ode mnie ani grosza a pan mechanik Sparoł (tak zawołał go ten gość co mnie przyją) jeszcze sie mnie zapytał czy chce umyc samochód. Zrobilo mi sie milo i poprosilem o jeszcze jedna przysługę o której zapomnialem w carsedzie. Mialem taki problem ze rozladowywał mi sie akumulator w momencie gdy był wrzucony wsteczny bieg który kiedys włączałem zeby zablokować skrzynie biegów i przestałem bo nikt nie wiedzial co z tym zrobić( auto zgaszone i zamkniete z pilota) Pan Sparoł oświadczył ze może to naprawić i po rozmowie z technikiem dowiedzialem sie ze bedzie to kosztowalo 96 pln. Po nastepnej pol godzinie dowiedzialem sie od pana Sparoł ze został przeprogramowany komputer sterujący pracą silnika. Nie wiem co to ma do tego ale widocznie ma bo nic mi sie nie dzieje z akumulatorem a i obroty sa ok. Wiec na chwile obecną nie zgadzam sie z Mariano. Nie wiem jak tam inni mechanicy ale ja przy nastepnych kłopotach poprosze o wizyte u tego mechanika. Nie wiem jak jakosciowo i finansowo wyglada tam strona typowo mechaniczna ale problem z elektronika w moim aucie zostal zażegnany.
Jak wszedlem do toalety to ktos akurat puszczał pożadne bąki i to mi sie nie podobało. Nie podobalo mi sie tez to ze musze dlugo czekac na to zeby moje auto wjechalo do naprawy. Niepodobalo mi sie rowniez to ze nie otrzymałem wydruku z komputera za ktorego podłączenie zapłaciłem 96 pln ale ogolnie jestem zadowolony z usług w tym serwisie. od 2005 roku przez trzy lata moglo sie wiele zmenic. Pozdrawiam wszystkich czytajacych i mam nadzieje ze w kazdym serwisie Aso bedziecie mieli takie same odczucia jak ja, a autowimar niech nie zmieni sie na gorsze :hurra:

Awatar użytkownika
MarioWR
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: MarioWR » 17 grudnia 2008, 22:21

a mi podrapali drzwi prawe przednie jak wymieniali filtr kabinowy :mur: . cholera mnie trafiła jak myłem auto na drugi dzień.nie polecam modlińskiej. :cenzura:

Awatar użytkownika
koko
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: koko » 18 grudnia 2008, 11:41

MarioWR ... abyło sobie popczytać na forum i samemu wymienić filtr kabinowy. Banalna sprawa. ;)

Awatar użytkownika
MarioWR
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: MarioWR » 19 grudnia 2008, 22:15

koko masz rację ale dlaczego ham walił drzwiami po podnośniku, jak by mieli kamery to by się pilnowali żeby cudzego auta nie poobijać :cenzura:

Awatar użytkownika
koko
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: koko » 20 grudnia 2008, 11:28

Zawsze sprawdzają przed przyjęciem do serwisu samochod pod kątem uszkodzeń mechanicznych w obecności właściciela. Mogłeś sie domagać naprawy lub odszkodowania na tej podstawie. Chyba ,że to olali i nie sprawdzali ( dziwne bo to jest też dla nich doopochron). Jak ja oddaję do serwisu to zawsze to robią i się muszę podpisać.

Awatar użytkownika
Janek
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 21 kwietnia 2009, 18:02

Odświerze temat :) dołączam się do krytyki tego ASO, straszna porażka.
Nie tylko liczą sobie za usługi o wiele wiecej niż w innych ASO skody czy ASO które mają licencje na naprawe Skodzianek.

A propos fachowców to z nieoficjalnych źródeł wiem, że przyjmują tam chłopaków którzy nie mają zbyt dużo dośw. żeby zmniejszyć koszta, no i potem trzeba do Wimaru jeździć z reklamacjami.

Nie będe zakładał nowego tematu więc zapytam tutaj :
Koniec płacenia ASO za wymiane uszkodzonych czesci, czy użytkownicy z Warszawy mogą podać adresy NAPRAWDE dobrych warsztatów samochodowych gdzie solidnie naprawią zepsute podzespoły.

Z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
bogo78
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: bogo78 » 28 kwietnia 2009, 23:30

Obecnie czekam na wymianę szyby czołowej w mojej fabii. Wybór padł na Sinclan-Bis w Wesołej. Naprawa ma trwać cały dzień. Moja firma zarabia samochodem, więc potrzebuję auta zastępczego na cały dzień. Dopiero po interwencji u dyrektora tego boordel'u z wielką łachą mają mi wydać auto zastępcze (oczywiście jeśli je naprawią do czasu mojej wizyty) - cena 90zł netto. Aha, na obsługę czekałem ponad 20min. aż ktoś w końcu zlazł z góry do klienta. Napisałem donos do Skoda Auto Polska, zobaczymy co oni na to, potem UOKiK, ewentualnie dobry temat dla Turbokamery.
Nie polecam ASO w Wesołej-Zakręcie !!!

Awatar użytkownika
Bartek1112
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek1112 » 28 maja 2009, 15:44

bogo78 pisze:Obecnie czekam na wymianę szyby czołowej w mojej fabii. Wybór padł na Sinclan-Bis w Wesołej. Naprawa ma trwać cały dzień. Moja firma zarabia samochodem, więc potrzebuję auta zastępczego na cały dzień. Dopiero po interwencji u dyrektora tego boordel'u z wielką łachą mają mi wydać auto zastępcze (oczywiście jeśli je naprawią do czasu mojej wizyty) - cena 90zł netto. Aha, na obsługę czekałem ponad 20min. aż ktoś w końcu zlazł z góry do klienta. Napisałem donos do Skoda Auto Polska, zobaczymy co oni na to, potem UOKiK, ewentualnie dobry temat dla Turbokamery.
Nie polecam ASO w Wesołej-Zakręcie !!!

Serwis nie ma obowiązku udostępnić auta zastępczego nawet gdy auto jest na gwarancji, wiec nie masz o co się rzucać. Z doświadczenia wiem że tym donosem nic nie wskórasz a program nawet się nie zainteresuje taka głupią sprawa zapytasz dlaczego? przeczytaj wyżej co napisałem :).Pozdrawiam
Pozdrawia szybki i wściekly Bartuś
Sprzedana - Octavia 1.8T SPORT 210KM+
Sprzedane -BMW E-36 2.8 Schnitzer
Obecnie - Civic Type R

amaster
-#user
-#user
Kontaktowanie:

ASO w Warszawie

Postautor: amaster » 16 lipca 2009, 17:27

W tym ASO byłem właściwie przez przypadek, ponieważ wskażnik temperatury chłodzenia wskoczył na czerwone pole. Panowie stwierdzili że to awaria silnika wentylatora (300zł) i termostatu (260zł), z czego ta ostatnia cena chyba trochę zbyt wygórowana. Pan przyjmujący stwierdził że są teraz wolni, więc mogą się zająć moim autem.
Musiałem poczekać aż się ochłodzi (1h), aż skończą przerwę obiadową (0,5h), na sprowadzenie wiatraka (1,5h), na zajęcie się innymi autami (1h) i dopiero moim (1h). Gdyby mi powiedzieli że to potrwa, przyjechałbym po auto następnego dnia, a tak spędziłem 5 godzin w serwisie.
W żadnym momencie nie mogłem się dowiedzieć co się stało w aucie ani ile to potrwa.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia z ASO (inna marka auta):

Nie polecam :(
Ostatnio zmieniony 16 października 2011, 11:46 przez amaster, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Zieleń Arctic metallic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 17 lipca 2009, 08:24

Co to za serwis w którym mie byłeś w stanie się dowiedzieć dokładnie co i jak :szok: .
Jeśli termostat był faktycznie uszkodzony to nieźle Cię naciągli bo jego cena to może z 40 zł, z wymianą niech będzie 80. Co do wentylatora też pytanie czy faktycznie był uszkodzony? Ja osobiście złotego bym nie dał jak by mi naocznie nie udowodnili co nie działa.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

Wróć do „ASO”