Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Częstochowa i okolice

autoryzowane stacje obsługi
Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Zieleń Arctic metallic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Częstochowa i okolice

Postautor: MirekS » 30 marca 2005, 22:33

Adas - FCP pisze:M&M Marszałek - ul. Makuszyńskiego; Częstochowa
Oporócz jeżdzenia samochodami klientów i pomalowania mi drzwi innym kolorem niż reszta samochodu to brak większych zastrzeżen :) no może oporócz tego, że nie uznają reklamacji pomimo ich ewidentnej winy.
Ostatnio musiałem skorzystać z ich usług przy wymianie czujnika skrętu, ponieważ miałem jechac do innego miasta na drugi dzień i nie miałem czasu jeździć i szukać p miście części i warsztatu.
Nawet nie umyli mi auta pomimo, że pisało to na rachunku, ale pewnie wynikało to z tego, że zarządałem swojej obecności przy wymianie na warsztacie ;)
Gerhard Smoll w Tarnowskich Górach :)
Teraz zmienili nazwę, nie potrafią ustawić zbieżności bez palenia gumy na prakingu samochodami klientów :/ czego apdłem ofiarą.

Chyba nie dałeś fabki katować. Gdybym ja jeździł do ASO, a nie jeżdżę i zobaczył co z moim autkiem robią chyba bym ich tam rozniósł z nerwów i jeszcze policzył za nowe gumy, sprzęgło, przeguby mało tego do dyrekcji uderzył i załatwił zwolnienie za niszczenie cudzej własności.
Ostatnio zmieniony 16 października 2011, 12:02 przez MirekS, łącznie zmieniany 1 raz.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

dziki_pikol
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: dziki_pikol » 07 kwietnia 2008, 10:16

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się przywitać i jednocześnie zapytać o miejsce poza marszałkiem gdzie można oddać spokojnie skodę i nie martwić się o samochód :)

z góry dzięki.

Awatar użytkownika
aleks-1967
-#początkujący
-#początkujący
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: aleks-1967 » 07 kwietnia 2008, 20:03

Witam. Jest taki warsztat na Stradomiu na ul. Chełmońskiego. Skręcasz z ul. Piastowskiej i zaraz jest. Jeźdżę tam od dwóch lat i na razie jest ok. Facet robi Skody, Audi, Ww, Seaty. Musisz się wcześniej umówić.

AUTO-SPORT SPECJALIZACJA SKODA, Volkswagen 42-200 Częstochowa Chełmońskiego 2 tel. (0602)379-141, (0600)081-836 Czynne : pon. - pt. od 8.00 do 19.00, w sob. od 8.00 do 14.00. Skoda. Elektronika. Diagnostyka. Mechanika pojazdowa. Pełny zakres
Najładniejsze kombi z kombich.

Wróć do „ASO”