Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Trójmiasto i okolice

autoryzowane stacje obsługi
vag24.pl
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: vag24.pl » 07 czerwca 2008, 15:23

WSZYSTKO OK - POLECAM

Saint
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Błękit Race metalic
Silnik: 1.2 TSI/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Saint » 27 czerwca 2009, 12:05

Niestety również nie polecam tego serwisu naciągaczy !!! pod wieczór padł mi (małżonce) czujnik świateł stopu w Fabii, a że potrzebne auto było jeszcze w ten sam dzień więc skorzystałem z opcji wizyty u Plichty na Morskiej. Wizytę poprzedziłem telefonem aby omówić szczegóły i cenę, kolo z serwisu wyliczył i wyszło 160 zł. niestety po dokonaniu wymiany czujnika na fakturze widniało 250 zł!!!!! Myślałem, że mnie k....ca weźmie, ale co było zrobić :/ jak potrzeba nagła.... wiem jedno następnym razem zrobię wszystko aby TEGO SERWISU NIE ODWIEDZIĆ !!!
Saint

Tananger
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: Tananger » 06 sierpnia 2009, 13:49

Rewelacyjny serwis. Sprawdzałem u nich Alfe Romeo ktora chcialem kupić w pobliskim komisie. Profesjonalne badanie, super obsluga. Nie naciagaja na koszty, przerwali badanie gdy okazalo sie ze Alfa tluczona z prawej z lewej z tylu i z przodu, skasowali mniej niz sie umawialismy. Dziekuje Panowie!!!

grabol
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: grabol » 09 stycznia 2010, 14:43

Panowie, znacie jakiś dobry warsztat w Gdyni, który nie kradnie tak jak plichta? Mam problem z zamkiem w drzwiach od kierowcy, coś w nich chyba zamarza bo czasami nie da się otworzyć a czasami zamknąć. W plichcie za sam demontaż tapicerki na drzwiach chcą 130 zł więc ich olałem ale nie wiem gdzie teraz jechać? Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
maciekmpl
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: maciekmpl » 11 stycznia 2010, 14:37

grabol pisze:Panowie, znacie jakiś dobry warsztat w Gdyni, który nie kradnie tak jak plichta? Mam problem z zamkiem w drzwiach od kierowcy, coś w nich chyba zamarza bo czasami nie da się otworzyć a czasami zamknąć. W plichcie za sam demontaż tapicerki na drzwiach chcą 130 zł więc ich olałem ale nie wiem gdzie teraz jechać? Z góry dziękuję za pomoc.

1. Rotor, na ul. Wolności - http://www.rotor.auto.pl/index.php?go=4

2. VASS Serwis, na Fikakowie - http://www.vass.pl/

M
Były:
4x Audi (3x 80 i 1 x A4)
Rover 75 CDT
Fabia I 1.2 HTP

Jest:
Fabia II 1.4 TDI 80 KM
Obrazek

Awatar użytkownika
szubi81
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: szubi81 » 15 stycznia 2010, 22:55

maciekmpl, polecam zakład w Rumi na ulicy Góralskiej
ja tam już od 1,5 roku swoje autko serwisuje,
specjalizują się głównie w skodach, jak będziesz chciał to Ci numer wyślę, daj znać na maila szubi81@o2.pl
Fabia sprzedana
szukam innego mobilka

fabia234
-#user
-#user
Lakier: Błękitna Laguna metalic
Silnik: 1.4 TDI/70 KM
Kontaktowanie:

Re: Trójmiasto i okolice

Postautor: fabia234 » 18 października 2012, 17:36

ASO Plichty z Grunwaldzkiej w Gdansku zdecydowanie odradzam. Zbyt czesto probuja naciagac ludzi.

sskrzypczak
-#user
-#user
Lakier: Błękit Admirał metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM
Kontaktowanie:

Postautor: sskrzypczak » 14 stycznia 2014, 17:26

co do warsztatów Plichty to ogólnie odradzam. Serwisowałem moją Fabie na początku w Gdańsku to naciągali np na olej (wg nich wchodziło 4,2 l a lałem longa), potem niestety zepsuła się skrzynia biegów to Pan (nie pamiętam który) powiedział, "ja tu nie widzę, żeby coś się działo ale jak ostawi Pan na płatną naprawę to Panu naprawimy ( zgrzytała jak z 3 na 5 wrzucałem) i na tym moja wizyta w Gdańsku się skończyła. Pojechałem do Gdyni tam już wchodziło tylko 3,7 oleju (tego samego) i skrzynie naprawiali (znaczy się regulowali by przeżyła gware) i 3 dni po gwarancji padło znowu (3 raz). Ogólnie teraz mam jeszcze Octavie ale z nią jeżdżę do Hadm-u w Starogardzie Gd. i jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
TOMUŚ
-#junior admin
-#junior admin
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.2 TSI/90 KM
Kontaktowanie:

Postautor: TOMUŚ » 14 stycznia 2014, 18:23

A jak tam się ma Lellek group na pomorzu ?
U nas w Gliwicach ma dobrą opinię i ludzie nie narzekają :)
Też odwiedzałem Lellka i jestem z niego zadowolony :)
Do tego silnika 1.4 16v wchodzi 3.2 L oleju wraz z filtrem :) . to mnie zastanawia gdzie jest jeszcze 1 L oleju :) .
Pozdrawiam,
Tomek

Wróć do „ASO”