Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Rzeszów i okolice

autoryzowane stacje obsługi
qavel
Status: Offline

Rzeszów i okolice

Postautor: qavel » 26 czerwca 2005, 22:25

RZESZÓW
ASO Auto-Rex

Bardzo miła obsługa, darmowa kawa, herbata, woda mineralna. Raz jak był odbiór nagrody (nowa skoda octavia) w jakimś ich konkursie to był bankiet i kierownik salonu wszystkim czekającym na samochód (robiłem przegląd) zaproponował poczęstunek.

POLECAM !!!
Ostatnio zmieniony 16 października 2011, 12:05 przez qavel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zygus
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Morski Admirał
Silnik: 1.2 TSI/85 KM
Kontaktowanie:

RZESZóW

Postautor: Zygus » 09 października 2007, 23:28

REX AUTO Sp. z o.o.
ul. Sikorskiego 49B
35-304 Rzeszów
tel. 017 / 857 43 00
fax 017 / 229 16 60
www.rexauto.com.pl
>>> MISTRZ FABIA CLUB POLSKA 2005 <<<

>>> Moja Fabia <<<

Obrazek

Awatar użytkownika
Ciacho
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Ciacho » 29 stycznia 2008, 18:51

Jeśli można to chciałbym dodać słów kilka o Rzeszowskim ASO.

No więc kupowaliśmy tam Skodziaszke naszą i jeśli chodzi o sam salon, to nie można złego słowa powiedzieć, miła kompetentna obsługa, butelka szampana przy odbiorze nowego samochodu gratis itp.

Ale jeśli chodzi o serwis, to nie jestem z niego zadowolony, byłem tam na dwóch czy trzech przeglądach i zrezygnowałem. Nie wiem czy tak jest do dzisiaj, ale wtedy było tak, że nie można było być przy samochodzie podczas przeglądu, a raz to mnie z dziadkiem wywalili stamtąd po chamsku z wielkim hukiem i wrzaskiem. Nie byliśmy z tego zadowoleni. Dziękuje bardzo za takie traktowanie, moje auto, moja kasa, moje oczy - chce popatrzeć :) No więc zakończyła sie wtedy przygoda z Rzeszowem a zaczęła z Tarnowem i trwa do dzisiaj :)
Obrazek
Było SDI, jest TDI :)

Wróć do „ASO”