Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Zaufany serwis w Warszawie

Informacje gdzie oddać swoje auto w dobre ręce.
Awatar użytkownika
skorpionek1982
-#klubowicz
-#klubowicz
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Zaufany serwis w Warszawie

Postautor: skorpionek1982 » 28 marca 2013, 15:13

Zapraszamy serdecznie . Serwis samochodów osobowych i dostawczych. Dla nas każde autko jest inne i wymaga profesjonalnej opieki.

BM OPONY ul. Łopuszańska 72
02. 232 Warszawa
tel. 22 868 39 40 lub 59
gg mechanik. 45837086
e.mail bm@bmopony.pl
www.bmopony.pl
godz otwarcia. 8.30 16.30

Awatar użytkownika
jacekpk
-#moderator
-#moderator
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Aktualne auto: Fabia II '11
Kontaktowanie:

Postautor: jacekpk » 04 kwietnia 2015, 01:25

Dorzucę od siebie "trzy grosze" w temacie.

Miałem okazję dwukrotnie gościć w nieautoryzowanym (tak zwanym "pogwarancyjnym") serwisie na ul. Syreny 14 i przyznać muszę, że moje wrażenie jest pozytywne. Obydwie wizyty były spowodowane usterką cewki zapłonowej. Szybka diagnoza, szybka wymiana, cena do przeżycia, a w każdym razie dużo niższa niż w ASO (zamontowano oczywiście cewkę oryginalną). Odniosłem też wrażenie, że nie są to spece szukający okazji do naciągnięcia klienta na niepotrzebną robotę (podpytywałem ich o parę spraw, by rozeznać się jakie mają podejście). Rzadko kiedy się zdarza, by mechanik odradzał klientowi wymiany tego czy tamtego tłumacząc to niepotrzebnym wydatkiem, który znacząco nie poprawi komfortu jazdy czy prowadzenia samochodu. Problemem w ich wypadku jest to, że dodzwonienie się na podawany w necie stacjonarny numer telefonu graniczy z cudem (jak się już do nich trafi to dadzą nr na komórkę do szybszego kontaktu ;) )

Omijać szerokim łukiem radzę serwis Cartech na ul. Raszyńskiej. Oszuści i krętacze. Pojechałem do nich z temacie problemu z ręcznym. Zdarli 300 zł, a problem nie został rozwiązany, choć facet z kucykiem (chyba szef) przyjmujący klientów w biurze jest mistrzem robienia dobrego wrażenia. Raz się dałem złowić, bo miałem do nich blisko. Wiem jednak, że koło mojego samochodu nigdy więcej nie wtoczy się na ich halę, ani moja noga nie postanie w biurze. By było ciekawiej oddano mi auto niezłożonym tunelem środkowym i z wybrudzoną smarem wykładziną podłogi. Żenada! Jeśli natomiast pojedziesz do nich bez swoich części to po raz kolejny przepłacisz. Do części branych z InterCarsu doliczają swoją marżę, więc klient płaci więcej niż zapłaciłby w dowolnym oddziale IC jako "Jan Kowalski" nie posiadający jakichkolwiek zniżek.

Przykład z życia wzięty: cylinderek hamulcowy kosztuje w IC 70 zł. Oni jako warsztat sieci 4service kupują go z 30% upustem więc płacą 49 zł. Gość z kucykiem udający super miłego i rzeczowego fachowca podaje mi cenę: 80 zł... :szok:

p.s. zawsze chodzę do mechanika ze swoimi częściami - chyba że naprawę muszę zrealizować w ASO

gdkjdf000
-#user
-#user
Lakier: Beż Cappuccino metalic
Silnik: 1.9 TDI/130 KM
Kontaktowanie:

Postautor: gdkjdf000 » 16 października 2015, 17:43

Dzień dobry.
Świetnym i zaufanym warsztatem jest serwis

Kod: Zaznacz cały

Skoda Warszawa AutoConrad.

......
Pozdrawiam :)

edit by kapi.

kacper

Postautor: kacper » 09 listopada 2016, 16:56

Auto Blak jest bardzo dobry, mają dobrych mechaników i nie oszukują, ja akurat do nich jeżdżę ze swoją Octawią

kombi
-#user
-#user
Lakier: Błękit Aqua
Silnik: 1.4 MPI/68 KM
Aktualne auto: skoda
Kontaktowanie:

Postautor: kombi » 19 czerwca 2017, 16:23

Auto Blak jest bardzo dobry .

Auto Blak dobry potwierdzam naprawiałem auto .

http://auto-blak.pl/ASO-Skoda.html

Wróć do „Serwisy i warsztaty”