Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Przeglądy serwisowe

Informacje gdzie oddać swoje auto w dobre ręce.
Serwet
-#klubowicz
-#klubowicz
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Serwet » 19 października 2011, 22:14

nicram, Fabia jest przełom 2004/2005 tzn. w dowodzie rok produkcji 2004, pierwsza rejestracji 2005, także już parę lat ma. Mój dylemat czy dalej serwisować czy nie wynika tylko z faktu, iż samochód od nowości był serwisowany (poprzednim użytkownikiem była mama), ostatni serwis początek marca tego roku przy 35.000 km. W zasadzie w mojej ocenie w samochodzie nie trzeba na razie nic robić, oczywiście poza zbliżającą się wymianą oleju i filtra oleju.

anubis, No właśnie filtr powietrza i przeciwpyłkowy wymieniałem samemu jakieś 2 tygodnie temu. Dzięki za podpowiedź z paskiem alternatora muszę mu się bliżej przyjrzeć.

reset
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: reset » 27 grudnia 2011, 14:38

witam
może ktoś ostatnio robił 1 przegląd w aso (gwarancyjny po 15tys km),
jak to wygląda obecnie cenowo w rzeczywistości ?

pozdr.

Awatar użytkownika
alessandro
-#user
-#user
Lakier: Szary Graphite metallic
Silnik: 1.2 TSI/105 KM
Aktualne auto: Suzuki SX4 S-CROSS
Kontaktowanie:

Postautor: alessandro » 27 grudnia 2011, 18:05

Dobre pytanie bo jak widać temat zamieciony dawno pod dywan :|

Awatar użytkownika
nicram
-#moderator
-#moderator
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: 2.0 MPI/115 KM
Kontaktowanie:

Postautor: nicram » 30 grudnia 2011, 16:25

Serwet To już zależy jak chcesz bo gwarancja wyszła więc decyzja należy do Ciebie, cały czas do ASO raczej jeździć nie będziesz kiedyś musi być ten pierwszy raz.

reset
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: reset » 09 lutego 2012, 15:36

odpowiem na swoje pyt.(może sie komuś przyda), byłem, zrobiłem, książka gwarancyjna podbita,
pierwszy przegląd w ASO w W-wie (15 tyś lub po 1 roku) dla wersji junior to wydatek rzędu ok.700-800 PLN, cena wraz z materiałami eksp. (olej klasy 5W40, filtry)

Awatar użytkownika
alessandro
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: alessandro » 09 lutego 2012, 21:39

Powiem szczerze, że całego wątku nie czytałem więc pozwolę sobie zapytać...czy przeglądy serwisowe można wykonywać również bez problemu w Czechach ?

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Zieleń Arctic metallic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 10 lutego 2012, 16:32

Z tego co wiem to tak, ale niech się ktoś wypowie. Jak kupiłem moją 5 lat temu, serwisowana była w szwajcarii i zajechałem do ASO to nie widzieli problemu by serwisować nadal bez utraty gwary na perforację blachy, jednak ja podziękowałem ze względu na stawki.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

Awatar użytkownika
alessandro
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: alessandro » 10 lutego 2012, 17:59

Co prawda autka jeszcze nie mam ale czeka już w salonie...załatwianie trochę potrwa ale taka myśl przyszła mi do głowy...do Liberca mam 90 km, obok jest Jabłoniec więc wolałbym tam chyba wykonywać przeglądy...stawki podobno niższe a do tego mam do Czechów większe zaufanie jak do rodzimych serwisów...

Dla przykładu - mam obecnie VW, którego mój ojciec kupił w salonie...ja oczywiście nie serwisowałem go już po gwarancji ale książką serwisową się zainteresowałem i pokazywałem ja mechanikowi, który wykonuje w moim samochodzie bieżące rzeczy...w książce zaznaczone, że zrobione to i to, wymienione to i to...mechanik mówił mi, że nie ma możliwości aby to i to akurat było wymieniane...ale skasować naturalnie skasowali :mur:

GembiHTP
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: GembiHTP » 15 lutego 2012, 11:57

ja bylem wczoraj moją Fabią na przeglądzie auto już po gwarancji rok 2004 za wymianę łożysk z przodu, oleju, filtrów(powietrza, paliwa, kabinowy, oleju) i ogólny przegląd auta zapłaciłem 960zł. W tamtym roku był to serwis ASO, a w tym roku właściciel zrezygnował z ASO i nawet salon Skody zlikwidował bo nie podobała mu się polityka i wymagania jakie VW narzuca na serwisy. Mechanicy Ci sami ale naprawdę są dobrzy wiedzą co i jak od zawsze do nich jezdziłem swoja Fabią nawet mój tata kupił u nich kiedyś Felicje później Fabie też tam jeździł i nigdy nie narzekał. Podoba mi się u nich to, że zawsze wszystko pokażą co z autem i wogóle są dla mnie super.

Awatar użytkownika
alessandro
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: alessandro » 22 lutego 2012, 17:44

Można te przeglądy wykonywać i w Czechach i w każdym innym kraju w ASO Skoda ! :)

Wróć do „Serwisy i warsztaty”