Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Przeglądy serwisowe

Informacje gdzie oddać swoje auto w dobre ręce.
Awatar użytkownika
el_bartoo
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: el_bartoo » 30 marca 2011, 12:32

Jutro na godz. 18 umówiony przegląd promocyjny w Z&Z Auto Złomańczuk w Toruniu. Po wszystkim podzielę się spostrzeżeniami i uwagami, mam nadzieje że tylko pozytywnymi ;)

[ Dodano: 01-04-2011, 11:06 ]
No i jestem po ;) Zgodnie z planem podjechałem ok godziny 18 do Z&Z Auto Złomańczuk, przywitanie, trochę formalności no i zaczęło się. Rozsiadłem się w fotelu przy szybce i obserwuje... Miało to trwać około 20 minut, ale w trakcie zauważyłem, że coś dłuższą chwilę pan z serwisu gmera w okolicy paska alternatora, oglądał z każdej strony, zawołał nawet kolege i razem chyba ustalali diagnozę, w końcu zawitał do mnie pan z salonu i przedstawia sytuację- hałasująca jedna z rolek paska alternatora, "nic groźnego ale zużycie i tak będzie postępowało" i grzecznie pyta czy życzę sobie wymienić. Odmówiłem, z braku czasu ( bo trening za 15min) ale też i przez koszty :) chociaż, nie były specjalnie wygórowane trzeba przyznać- 130zł za część z usługą wymiany (sama część w np na allegro koszt ok 80-90 zł). Po kolejnych paru minutach już wszystko było jasne: kontrola poza wspomnianą rolką i piórami wycieraczek wypadła pozytywnie. Zapłaciłem obiecaną złotowkę. Myślę, że warto, dużo zależy od tego jaki kto ma salon w swoim mieście, w toruniu naprawdę się przykładają i widać, że nie trzymają się sztywno <zlecenia>. Jak ktoś ma możliwość polecam skorzystać.

Serwet
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Serwet » 11 kwietnia 2011, 10:48

Cześć wszystkim, ja się umówiłem w Skodex w Poznaniu na Unii Lubelskiej, w środę na 16:30 no i zobaczymy czy coś mi znajdą :) a za 1 zł to na pewno nie zaszkodzi. Dam znać jak już będę po.

[ Dodano: 13-04-2011, 22:34 ]
Cześć wszystkim,

no i jestem (a właściwie jesteśmy, bo kontrole robił również rufus) po wiosennej kontroli. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, Panowie w serwisie na Unii Lubelskiej bardzo mili i dzielnie odpowiadali na wszelkie nasze pytania.

Serwis trwał około godzinki, potem krótkie omówienie wszystkich punktów, które zostały sprawdzone.

W wyniku kontroli wyszło mi, że powinienem wymienić tłumik końcowy bo jest skorodowany oraz wycieraczki, ale o tym wiedziałem. Poza tym w skodzince wszystko ok.

Przy okazji mogliśmy posiedzieć sobie w nowej Fabii RS, a nawet ją odpalić i posłuchać mruczenia silniczka, niestety nie mogliśmy się przejechać, trzeba się umówić, ale samochodzik całkiem sympatyczny :)

Awatar użytkownika
el_bartoo
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: el_bartoo » 14 kwietnia 2011, 08:09

I jak wypadł przegląd Serwet? Czekamy na relacje i jakieś info ;)

Serwet
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Serwet » 15 kwietnia 2011, 07:58

el_bartoo tak jak już powyżej napisałem, przy okazji przeglądu wiosennego zrobiliśmy od razu spocik, spotkaliśmy się z rufusem w Skodexie przy Unii Lubelskiej 5 w Poznaniu.
Atmosfera w serwisie bardzo przyjazna, Panowie bardzo mili i pomocni, chętnie z nami rozmawiali.
Na początku musieliśmy przejść proces rejestracji, trwało to jakieś 5 minut, potem oględziny samochodów przed przyjęciem na serwis - muszę przyznać, że bardzo skrupulatni są w tej kwestii, wiadomo chodzi o zabezpieczenie się przed ewentualnymi późniejszymi roszczeniami. Następnie, co mnie osobiście miło zaskoczyło, poza oczywiście nałożeniem foliowego pokrowca na siedzenie, zawinięcie kierownicy i dźwigni zmiany biegów folią, tak na wszelki wypadek, żeby niczego nie pobrudzić, no i jazda na warsztat.
Samochodziki były na warsztacie, a my w tak zwanym międzyczasie, poszliśmy z jednym Panem obejrzeć sobie najnowszą Fabię RS, posiedzieliśmy sobie w niej, ba nawet pozwolili odpalić i posłuchać ładnie mruczy silniczek. Pod tym względem muszę przyznać, że serwis daje radę, profesjonalna i miła obsługa, pomimo, że de facto nic u nich nie naprawialiśmy, więc nie mieli z nas żadnej kasy, no poza 2 zł za przegląd :P
Potem zaproszono nas do kącika dla gości, gdzie była kawa, i mieliśmy poczekać na odbiór samochodów. W trakcie czekania zjawił się nasz trzeci muszkieter czyli Marek Fabia :), no i w trójkę siedzieliśmy sobie i rozmawialiśmy, po ok. godzinie, tak jak nas na samym początku uprzedzono, samochody były gotowe do odbioru.

Przed samym odbiorem otrzymaliśmy protokół z przeglądu, gdzie było pozaznaczane co sprawdzano i jakie są ewentualne uwagi. Protokół został punkt po punkcie omówiony przez pracownika serwisu, co moim zdaniem świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta, wiadomo mogli nam to tylko wręczyć bez większego spinania się nad tym.
U mnie wyszedł skorodowany tłumik, wycieraczki do wymiany i nierówne zużycie opon (5,5,5,4 mm) - były to jeszcze zimówki, a ponieważ to ich ostatni sezon, więc się za bardzo tym faktem nie przejąłem.
Na koniec wizyta w kasie, gdzie należało zapłacić 1 zł :) i nawet fakturkę dali :P

Podsumowując moje wrażenia z serwisu Skodex przy ul. Unii Lubelskiej 5 w Poznaniu są bardzo pozytywne, miło, sprawnie i na czas.

No i oczywiście przy okazji spot był, ale więcej o tym jak zawsze w dziale Zloty i Spoty.

Awatar użytkownika
el_bartoo
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: el_bartoo » 15 kwietnia 2011, 08:09

<ok> chwali sie ;)

Awatar użytkownika
CaRsEn
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: CaRsEn » 29 kwietnia 2011, 22:52

Witam,

kiedy masz ten przeglad. Ja swoj na 90.000km mam na poczatku czerwca. Dowiem sie dokaldnie, co do wymiany, bo bedzie mi robil pracownik ASO, z tym, ze w swoim warsztacie a nie w ASO - szkoda przeplacac, bo i tak ta sama osoba to zrobi. Podam wtedy co zostalo wymienione i jakie koszta.

Pozdrawiam

Neeoo
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Wymiana oleju za 199zł w ASO Skoda

Postautor: Neeoo » 01 września 2011, 17:09

Widzieliście tą promocję w ASO Skoda
http://www.skoda-auto.pl/pl/oferta/prom ... uluje.html

Wymiana oleju za 199 zł to niezła cena jak na ASO:)

Awatar użytkownika
TOMUŚ
-#junior admin
-#junior admin
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.2 TSI/90 KM
Kontaktowanie:

Postautor: TOMUŚ » 01 września 2011, 18:59

Witam.
Powiem wam ja za wymiane oleju w f2 fl zapłaciłem 263 zł. Więc cena 199 zł to tanio.
Pozdrawiam,
Tomek

anubis

Postautor: anubis » 01 września 2011, 19:18

zależy co lejecie + koszt wymiany, ja płacę cene oleju +20 pln za wymianę, kwestia kalkulacji, pozdro

omron
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: omron » 01 września 2011, 19:18

"Za usługę zapłacisz jedynie 199 zł!
Cena obejmuje koszt oleju syntetycznego Castrol Professional, koszt filtra oleju oraz robociznę. "

No i dobrze- bo ten olej w Kraku, w sklepie stoi za ok.34 pln / 1l, filtr też niedrogo i tak powinno być ! :super: ale już pisanie o tym że:

"Dokładnie skontrolowane zostanie oświetlenie, ciśnienie w oponach, a także poziom płynów eksploatacyjnych" to śmiech :rotfl: - takie coś to powinno być w standardzie - zwłaszcza w ASO, za to że ktoś do nich przyjechał.

omron
pozdrawiam

Wróć do „Serwisy i warsztaty”