Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

mega problem z odpalaniem fabka 1.9 tdi help

Masz problem z elektryczny w swoim samochodzie ? Opisz go a na pewno ktoś Ci pomoże.
hazi25
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

mega problem z odpalaniem fabka 1.9 tdi help

Postautor: hazi25 » 04 lipca 2018, 21:00

Witam Panowie od dłuższego czasu zmagam się z problemem odpalania fabii była już u dwóch elektryków bo wyskoczył jakiś pobór prądu 0,3 ampera jak pamiętam i rozładowuje po około 2 dniach akku do zera rozebrali całe auto nic więc zdejmuję klemę na noc i tak śmigam wiadomo jest to strasznie wku.... parę razy auto musiałem holować już do domu bo po przekręceniu stacyjki gaśnie wszystko i amen ale co się okazało słuchajcie odkryłem ostatnio że jak go pomęczę i trzymam kluczyk z 10 sekund auto zaczyna kręcić deska się budzi i auto odpala !!! jadę do domu mierzę akumulator i jest full udało mi się nagrać z tym zjawiskiem film może też ktoś tak miał proszę o jakieś podpowiedzi pomysły może rozrusznik ? z góry dzięki zamieszczam filmik jeśli można go będzie sobie otworzyć dajcie znać :)

https://drive.google.com/open?id=11-CM5 ... G3ME1j1qpt

Awatar użytkownika
dr O.
-#junior admin
-#junior admin
Lakier: Beż Sahara metalic
Silnik: 1.9 TDI/130 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: mega problem z odpalaniem fabka 1.9 tdi help

Postautor: dr O. » 04 lipca 2018, 21:31

Skoro kręci to rozrusznik raczej odpada. Popatrz na wiązkę na podłużnicy.

Wróć do „Warsztat elektryczny”