Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Nie podnoszą się szyby

Masz problem z elektryczny w swoim samochodzie ? Opisz go a na pewno ktoś Ci pomoże.
swat
-#user
-#user
Lakier: Czerwień Corrida
Silnik: 1.9 TDI/101 KM
Aktualne auto: Skoda fabia
Kontaktowanie:
Status: Offline

Nie podnoszą się szyby

Postautor: swat » 15 maja 2018, 13:08

Cześć wszystkim mam Skodę Fabie z 2005r 1.9tdi 100km
wiec tak od kierowcy wszystko działa ten panel podnoszenia i opuszczania szyb,ale pasażer z boku i za mną mogą tylko opuścić ale nie podnosi się już muszę to zrobić od kierowcy.Co może być przyczyną ?

Kuba268413975
-#user
-#user
Silnik: 1.4 MPI/68 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Nie podnoszą się szyby

Postautor: Kuba268413975 » 22 czerwca 2018, 01:17

Miałem raz taki przypadek, jak w momencie otwierania auta z kluczyka (przyciskiem), szybko pociągnąłem za klamkę. Jadę sobie, szyby w dół, później zasuwam i zdziwienie. Skończyło się na tym, że wysiadłem i dociągnąłem szyby z kluczyka, przy zamknięciu poprzez zamek. A później wsiadłem z powrotem i wszystko działało. Może coś immobilizer zaszwankował. Spróbuj jeszcze zakodować szyby. Trzymasz przycisk od kierowcy, aż szyba się odsunie + 3 sekundy, i tak samo zamykaj. Powtórz czynność 2/3 razy i kodowanie zakończone.

Wróć do „Warsztat elektryczny”