Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Dorobienie oświetlenia wewnętrznego

Masz problem z elektryczny w swoim samochodzie ? Opisz go a na pewno ktoś Ci pomoże.
Rafi1985
-#user
-#user
Lakier: Czerń Magic perła
Silnik: 1.4 16V/75 KM
Aktualne auto: Fabia 1
Kontaktowanie:
Status: Offline

Dorobienie oświetlenia wewnętrznego

Postautor: Rafi1985 » 13 lutego 2018, 22:47

Wiem że jest sporo tematów na forum ale mało zdjęć. Od kilku dni jestem posiadaczem Fabii z 03r. I standardowy temat czyli brak oświadczenia w kabinie i bagażniku. Jedynie zapala mi się jak otwieram lewy przód. Chciałbym sobie obejść te mikrostyki w zamkach ale boję się wiercic w słupkach żeby krancowki zamontować. Czy możecie mi pomóc jak w miarę sensownie się zabrać za to? Pozdrawiam

AjgorSzn
-#user
-#user
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.2 HTP/64 KM
Aktualne auto: Fabiszczu
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Dorobienie oświetlenia wewnętrznego

Postautor: AjgorSzn » 31 marca 2018, 20:22

możesz wrzucić oświetlenie ledowe punktowe. ja się wpinałem w instalację elektryczną w boczku bagażnika. kable możesz poprowadzić którymś słupkiem i podsufitką. Wtedy możesz pociągnąć oświetlenie nad każde z drzwi. do tego moduł sterowany pilotem, który możesz sobie podwiesić do kluczyków. Potem to trochę zmodyfikowałem i ciągnąc instalację do wzmacniacza wrzuciłem terminal na banany pod który się wpiąłem. z przodu możesz wpiąć się pod instalację lampki przedniej i też sobie rozciągnąć instalację podsufitką. jest naprawdę masa możliwości zrobienia oświetlenia. jbc służę radą. w swojej fabce już robiłem chyba wszystko co jest możliwe.

Wróć do „Warsztat elektryczny”