Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

[F2] Smród, parowanie, wysokość świateł

Masz problem z mechaniczny w swoim samochodzie ? Opisz go a na pewno ktoś Ci pomoże.
erkas
-#user
-#user
Lakier: inny
Silnik: inny
Aktualne auto: Skoda Fabia 2
Kontaktowanie:
Status: Offline

[F2] Smród, parowanie, wysokość świateł

Postautor: erkas » 07 czerwca 2018, 23:15

Cześć,

Dziś stałem się posiadaczem Skody Fabii 2, rocznik 2014. Kupiłem ją u autoryzowanego dealera. Niestety podczas oglądania tego auta nie było widać, rzeczy, które zobaczyłem dopiero podczas jazdy powrotnej do domu, czyli:

• Smród z nawiewu, gdy klimatyzacja jest wyłączona (podczas pokazywania go u dealera była cały czas włączona),
  • Światła są dziwnie nisko,
  • Szyby (wszystkie) strasznie parują, gdy nie jest włączona klimatyzacja. Nie da się jechać bez klimatyzacji, bo po chwili nic nie widać.

Dodam, że sprawdziłem filtr będący nad nogami pasażera. Jest OK. Co jest nie tak? Przyznam się szczerze, że jestem przerażony tym zakupem... Myślałem, że kupiłem pewne auto, a tutaj tyle rzeczy wychodzi...

patgaw
-#user
-#user
Lakier: Beż Cappuccino metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM
Aktualne auto: Fabia I 2007
Kontaktowanie:

Re: [F2] Smród, parowanie, wysokość świateł

Postautor: patgaw » 08 czerwca 2018, 11:58

zadzwon do nich I niech sie tym zajma ;) filtr mozesz wymienic nawet jak wyglada ok. Moze stala dlugo na placu I zlapala wilgoci. Mozesz wlaczyc ogrzewanie na maksa I zostawic ja na troche.
a swiatla mozna wyregulowac za darmo w SKP

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Beż Cappuccino metalic
Silnik: 1.9 TDI/101 KM
Aktualne auto: Skoda fabia combi
Kontaktowanie:

Re: [F2] Smród, parowanie, wysokość świateł

Postautor: MirekS » 08 czerwca 2018, 21:12

erkas zacznij od tego, że zdemontuj filtr na jeden dzień i zobacz co będzie. Jestem pewny, iż przyczyną jest zawilgocony filtr jak Ci w poprzednim poście podpowiada kolega.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW AXR AMBITION
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance - SPRZEDANA
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

Wróć do „Warsztat mechaniczny”