Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Głośniki tył

Pytania dotyczące Car Audio.
waku
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Głośniki tył

Postautor: waku » 19 lutego 2005, 11:00

wiec panowie przegladalem forum i nie znalazlem nic na temat tylnich glosnikow...albo moze przeoczylem...wiem ze tam sa miejsca na 100mm ale moze ktos z was monotwal wieksze np 130mm przez zastosowanie dystansow... i wiem ze dobry przod i niski ton na tyle jest ok ale chce miec z tylu jakis dzwiek oporcz niskiego..wiec pytanie brzmi czy ktos monowal wieksze i czy sie tam pomiscily bo 16 tam nie chca wejsc hehe :-)
Ostatnio zmieniony 19 października 2011, 14:57 przez waku, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Zygus
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Morski Admirał
Silnik: 1.2 TSI/85 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Zygus » 19 lutego 2005, 11:57

Juz kiedys to bylo poruszane, ale chyba bardzo dawno. Nie wiem jak to z tymi orginalnymi miejscami, ja mam zamontowane na tylnej polce dwa jajowe glosniki sony explode, i calkiem niezle to gra razem. Ja jestem zadowolony bo i basik jest dobry, a zbytnim melomanem nie jestem zeby sie bawic w jakies wzmacniacze czy tuby. Takze radzilbym wrzucic jakies cos na tylna polke niz w tamte miejsca
>>> MISTRZ FABIA CLUB POLSKA 2005 <<<

>>> Moja Fabia <<<

Obrazek

waku
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: waku » 19 lutego 2005, 12:19

zygus pisze:Juz kiedys to bylo poruszane, ale chyba bardzo dawno. Nie wiem jak to z tymi orginalnymi miejscami, ja mam zamontowane na tylnej polce dwa jajowe glosniki sony explode, i calkiem niezle to gra razem. Ja jestem zadowolony bo i basik jest dobry, a zbytnim melomanem nie jestem zeby sie bawic w jakies wzmacniacze czy tuby. Takze radzilbym wrzucic jakies cos na tylna polke niz w tamte miejsca

hmm no wlasnie nie chce jajek :-) przod tak jak jest zostanie moze troche zmieniony czyli zestaw 16 odseperowany i chyba poleca tam Pyle i na tyl wlasnie chce takie 100mm jesli wieksze nie wejda :( to:
http://thebassbin.co.uk/shop/product/pr ... /1324.html
tylko wlasnie nie wiem czy nie lepiej 100mm i odseperowany niz dwudrozny :P
a tyl wzmak i skrzynka jakas mala na 10" i styka chyba...wczesniej mialem wlasnie przod i tyl na wzmaku i skrzynka ale tylko sam bass na tyle byl :(

Awatar użytkownika
Wojtas
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtas » 19 lutego 2005, 13:12

No to tak...z przodu mam seryjne(oczywscie w przyszlosci do wymiany ida :) )z tylu mam 100mm Pioneery i w bagazniku tube...moim zdaniem 100mm wystarczy jezeli chcesz wstawiac cos jescze w bagaznik..jest bass i cos tam slychac jak sie siedzi z tylu. Rozwazalem wstawic jaj w polke...ale jednak to za duze obciazenia dla chocby pasazerow co jada z tylu :P. Jezeli chodiz Ci tylko o to zeby z tylu bylo dobrze slychac wysokie dzwieki to 100 wystarcza.
OZ 16" & Fulda Sport Control 205/45/16 :hyhy: & Xenon Eyes :hyhy:

<<<>Fabka by Wojtas<>>>

Najładniejsze auto II Zlotu FCP Grudziądz 2006
Najładniejsze auto III Zlotu FCP Borki 2010
I miejsce rzut oponą, czyli Strongman Borki 2010

waku
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: waku » 19 lutego 2005, 13:44

Wojtas pisze:No to tak...z przodu mam seryjne(oczywscie w przyszlosci do wymiany ida :) )z tylu mam 100mm Pioneery i w bagazniku tube...moim zdaniem 100mm wystarczy jezeli chcesz wstawiac cos jescze w bagaznik..jest bass i cos tam slychac jak sie siedzi z tylu. Rozwazalem wstawic jaj w polke...ale jednak to za duze obciazenia dla chocby pasazerow co jada z tylu :P. Jezeli chodiz Ci tylko o to zeby z tylu bylo dobrze slychac wysokie dzwieki to 100 wystarcza.

a mozna wiedziec jaki model tych 100mm masz? :)

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Beż Cappuccino metalic
Silnik: 1.9 TDI/101 KM
Aktualne auto: Skoda fabia combi
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 20 lutego 2005, 00:14

Ja mam 100mm, JBL-y.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW AXR AMBITION
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance - SPRZEDANA
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

Awatar użytkownika
manii
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: manii » 21 lutego 2005, 22:52

cze ja bym polecal cos wiekszego na tyl, w seryjne miejsca nie zmiesci sie nic wiekszego a z 10 jest marny efekt, polecam 3-drozne jajka bedzie bas bo bagaznik jest pod spodem a i reszta tez sie znajdzie, zawsze na radiu mozna wyregulowac sile (rozlozenie przod/tyl)
ja mam 6x9'' na tylnej polce + wzmacniacz i subwoofer w kole zapasowym, z przodu jeszcze nic nie zakladalem w planie sa 2-drozne 16 pozdr
...jeśli twoje dziecko kręci gwintem to wiedz, że coś się dzieje...

Awatar użytkownika
Zygus
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Morski Admirał
Silnik: 1.2 TSI/85 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Zygus » 22 lutego 2005, 00:01

A masz moze jakies fotki?? jakos przemyslanei to rozmiesciles, ladnie to wyglada ile ci to miejsca zajmuje w bagazniku, czy tak poprostu gdzie popadlo :-D
>>> MISTRZ FABIA CLUB POLSKA 2005 <<<

>>> Moja Fabia <<<

Obrazek

waku
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: waku » 22 lutego 2005, 00:14

manii pisze:... subwoofer w kole zapasowym....

a ja mam pytanko czym wypelniles przestrzec w kole zapasowym ? zywica, maty ? czy moze cos innego ?

Awatar użytkownika
Wojtas
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtas » 22 lutego 2005, 15:03

waku pisze:
Wojtas pisze:No to tak...z przodu mam seryjne(oczywscie w przyszlosci do wymiany ida :) )z tylu mam 100mm Pioneery i w bagazniku tube...moim zdaniem 100mm wystarczy jezeli chcesz wstawiac cos jescze w bagaznik..jest bass i cos tam slychac jak sie siedzi z tylu. Rozwazalem wstawic jaj w polke...ale jednak to za duze obciazenia dla chocby pasazerow co jada z tylu :P. Jezeli chodiz Ci tylko o to zeby z tylu bylo dobrze slychac wysokie dzwieki to 100 wystarcza.

a mozna wiedziec jaki model tych 100mm masz? :)

teraz jestem na uczelni to jak wroce to tam zajrze jaki to model...tj w piatek albo w sobote
OZ 16" & Fulda Sport Control 205/45/16 :hyhy: & Xenon Eyes :hyhy:

<<<>Fabka by Wojtas<>>>

Najładniejsze auto II Zlotu FCP Grudziądz 2006

Najładniejsze auto III Zlotu FCP Borki 2010

I miejsce rzut oponą, czyli Strongman Borki 2010

Wróć do „Car-Audio”