Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Głośniki przód

Pytania dotyczące Car Audio.
grzesiek
Status: Offline

Głośniki przód

Postautor: grzesiek » 19 października 2004, 13:26

Chce kupić gło¶niki ale nie wiem dokładnie na co się zdecydować. Może jakie¶ propozycje. No i oczywi¶cie liczy sie też kasa. Chciałbym wydac jak najmniej :D :D :D a za to super dÄ˝więk :D :D :D.
Podobno najlepiej zestaw na zwrotnicy - PRAWDA??????

Ewentualnie gdzie mógłbym założyć taki sprzecik?????
Ostatnio zmieniony 19 października 2011, 14:55 przez grzesiek, łącznie zmieniany 1 raz.

FereX

Postautor: FereX » 19 października 2004, 13:34

Grzegorz zajrzyj tutaj: http://www.buzdygan.com.pl/
kolorowy zawrót głowy.POZDRA... :-D

grzesiek

Postautor: grzesiek » 19 października 2004, 15:05

Spoczko - fajnie rzeczy tylko troszke daleko. ale kto wie może wyskocze na weekend to przy okazji.

fabianek14

Postautor: fabianek14 » 19 października 2004, 19:06

Do super dÄ˝więku za mał± kasę to DLS a jak za drogo to Lanzar, natomiast do dawania czadu Boschmann (czy jako¶ tak) ALE !! nie z allegro słyszałem że można się naci±ć na podróby.
Montaż?? może Klinika Dzwięku

Awatar użytkownika
Hildek
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Hildek » 19 października 2004, 20:26

Ja tez chcialem tanio i w miare dobrze, wiec zalorzylem sobie "jajka" w polce i gra bardzo dobrze jak za te pienadze (pioneer 280W). Nie mam narazie zadnych zwrotnic , wzmacniaczy, subwooferow i gra na ta klase glosnikow dobrze. Planuje dodac cos ale to w swoim czasie:) (Aha koszt tych glosnikow + kable + montazem ok 300zl)
mail : hildek@op.pl

Zapraszam do "Dziupli" w 3miescie. Usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Przeglądy, rozrządy, zawieszenia, skrzynie biegów, hamulce, wydech... Blacharka, rozpórki, nietypowe konstrukcje metalowe. Szczegóły na PW.

Awatar użytkownika
Hildek
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Hildek » 20 października 2004, 00:19

no nie koniecznie. tak jak napisalem ja mam glosniki za 230zl i je katuje juz od roku, a kumpel kupil magnaty za chyba 400zl (cos okolo) i charczaly mu po miesiacu. A fakt ze te glosniki w tym przedziale cenowym (powiedzmy do 1000zl) sa podobnej klasy ( nie mowie tu o jakichs "papierowach" norauto czy cos w tym stylu)

Z tego co sie orientuje to Jbl ("jajka") tez bardzo ladnie graja i sa cenowo troszke drozsze.

A jezeli patrzec na porzadny sprzet hehe to kilkadziesiat tysiecy zlotych trzeba wydac... niestety :( ale na poczatek nie trzeba udawac audiofila. Trzeba brac to pod uwage ze chodza male kutasy wybijaja szyby w autach i wtedy .... mozna sie pociac jak ma tzn mialo sie porzadne audio.
mail : hildek@op.pl

Zapraszam do "Dziupli" w 3miescie. Usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Przeglądy, rozrządy, zawieszenia, skrzynie biegów, hamulce, wydech... Blacharka, rozpórki, nietypowe konstrukcje metalowe. Szczegóły na PW.

Awatar użytkownika
Drewnowski Piotr
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.9 TDI/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Drewnowski Piotr » 20 października 2004, 10:26

Łukasz podjedż do janek koło geanta tam ci doradz± i sprzętowo i cenowo :D 8)
Fabia combi 1,9 TDI 130koników

grzesiek

Postautor: grzesiek » 20 października 2004, 10:33

Piotr to jak chce kupic gło¶niki - wiec jesli moge spytac kolo Geant w jankach ale do jakiego¶ konkretnego sklepu???????

Awatar użytkownika
Drewnowski Piotr
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.9 TDI/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Drewnowski Piotr » 20 października 2004, 10:53

Nie pamiętam nazwy ale jad±c od wawyto po lewej stronie na końcu ostatni sklep, zreszt± jutro ci napisze bo dzisiaj to sprawdze :D
Fabia combi 1,9 TDI 130koników

grzesiek

Postautor: grzesiek » 21 października 2004, 09:23

Jestem ciekaw - czy to jest Wolumen?????????// :) :) :)

Wróć do „Car-Audio”