Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Wymiana głośników, przód drzwi, Fabia I 2002, hatchback.

Pytania dotyczące Car Audio.
Kacper64
Status: Offline

Wymiana głośników, przód drzwi, Fabia I 2002, hatchback.

Postautor: Kacper64 » 04 lutego 2017, 17:51

Witam.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Fabii pierwszej generacji, w hatchbacku.

Zabrałem się dziś na wymianę głośników znajdujących się w przednich drzwiach, nie ukrywam że lekko się zdziwiłem widząc onitowanie, ale i z tym sobie poradziłem. Jestem na etapie poszukiwania głośników i dystansów do drzwi. Wszędzie gdzie czytam, napisane jest że znajdują się tam głośniczki 165mm - moja miarka się z tym nie zgadza, ori osadzone były 130mm.

Czy jest ktoś w stanie rozświetlić mi umysł w kwestii doboru dystansów i głośników (najchętniej Hertz). Chodzi mi głównie o znalezienie kogoś kto to robił, i może mi przekazać jak prosta jest ta czynność.

Z góry dzięki.
Pozdrawiam, Kacper.

Marczo27
-#user
-#user
Lakier: Srebrny Brilliant metalic
Silnik: 1.4 MPI/68 KM
Aktualne auto: Fabia I
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Wymiana głośników, przód drzwi, Fabia I 2002, hatchback.

Postautor: Marczo27 » 07 grudnia 2017, 23:05

Jestem na tym samym etapie co Ty, tylko ze ja juz dystanse mam zamontowane, nowe kable od radia do glosnikow pociagniete, teraz rozgladam sie za glosnikami. Generalnie prosta sprawa. Tylko ze u mnie sa 165. Byc moze byly dwie opcje.

Wróć do „Car-Audio”