Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Wygłuszenia

Pytania dotyczące Car Audio.
acid
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: acid » 23 maja 2008, 14:53

Problem z głośnikiem rozwiązany... Okazało się że odkleiła się membrana od zawieszenia (gornego). Naprawilem to prowizorycznie (spajajac elementy klejem) i gra :hurra: . Po drodze mialem pare podkniec ale dalem rady. Nie wiedzialem jak wyciagnac tapicerke z tej uszczelki kolo szyby wiec musialem sie troche nagimnastykowac :mur:

Ps. Jak wyciagnac tapicerke z gornej uszczelki? :idea:

Awatar użytkownika
17adam
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: 17adam » 28 czerwca 2008, 17:46

Odświeżam temat. Ostatnio pojechałem do ASO aby zrobili te charczące dzwi puki auto jeszcze jest na grwarancji. Popatrzyli powiedzieli ze to głośnik do wymiany ale ze musza zamówic trzeba przyjechac za pare dni :zalamany: . Po paru dniach odwiedzilem znowu ASO które powiedziało że: "Tak ma być i nic z tym nie zrobią" :/ :szok:

piotrstce1987
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: piotrstce1987 » 04 października 2008, 19:35

kolego powiem ci tyle wygłusz sobie dzwi a nie bedziesz mial zadnych stuków w tapicerce jesli bedziesz chciał dokładnie sie dowiedziec co i jak to sie do mnie odezwij to ci pomoge i rozwiązemy twój problem ;)

Awatar użytkownika
dawson
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: dawson » 05 października 2008, 22:23

nie da się..ostatnio wygłuszałem jedne i drugie drzwi z przodu, więc wiem na pewno. Plastik i tapicerka są sklejone , dodatkowo spięte takerem. Wydaje mi się , że nie musisz zdejmować tej gołej blachy co jest na niej centralny zamek, głośnik itd. Wystarczy , że zdejmiesz boczek, odpowiednio uszczelnisz, wygłuszysz te powierzchnie i przestanie trzeszczeć. Osobiście mogę polecić obłożenie w gąbkę ala karimata kabelków idących od głośnika do sykacza koło lusterka. One często wpadały w drganie i był problem. Opłaca się wygłuszyć drzwi, niesamowicie poprawia to brzmienie tych fabrycznych głośników.. u mnie obecnie dudni, że aż miło. :)
tak na uczelnie to Fabia 1.4 MPI 44kW Fresh
za to po godzinach śmigam moim Briskiem :D

Awatar użytkownika
ajnsztajn
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: ajnsztajn » 28 września 2011, 22:30

Do kolegów, którzy wygłuszali taśmą dekarską:

jak z kwestią hmm... smrodu? Bo taśma dekarska jest, jak sama nazwa wskazuje, na dachy. Na dachu zapach masy bitumicznej jest kompletnie bez znaczenia, ale boję się o to, że latem (tudzież zimą przy nagrzanym wnętrzu) będzie mi walić smołą na kilometr i nie da się ujechać bez otwartych szyb :/

Awatar użytkownika
Hildek
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Hildek » 28 września 2011, 23:41

kup sobie app do wygluszania podlogi, a nie drzwi (bez rombow w strukturze) lub innej firmy ale mate o podobnej strukturze. nie sluchaj innych dziwnych rad :) te maty przynajmniej po latach nie odpadaja z drzwi. wytlumilem sobie ostatnio tylne drzwi i jednak jest roznica :)
mail : hildek@op.pl

Zapraszam do "Dziupli" w 3miescie. Usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Przeglądy, rozrządy, zawieszenia, skrzynie biegów, hamulce, wydech... Blacharka, rozpórki, nietypowe konstrukcje metalowe. Szczegóły na PW.

Awatar użytkownika
kaliope
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: kaliope » 29 września 2011, 08:44

A ja wygłuszylem Zafirę własnie matą z rombami....i uważam, że rewelacja. Piekny bas poleciał. Maty sie bardzo fajnie trzymają, można je ciąć i łatać jak się chce. Są wielokrotnego użytku. Gość u którego kupiłem mówi, że stosuje je od lat i nic się nie dzieje. Tylko trzeba kupić dobrej firmy a nie podróbki
http://allegro.pl/app-maty-bitumiczne-w ... 72247.html

Awatar użytkownika
Hildek
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Hildek » 29 września 2011, 13:58

kaliope pisze:A ja wygłuszylem Zafirę własnie matą z rombami....i uważam, że rewelacja. Piekny bas poleciał. Maty sie bardzo fajnie trzymają, można je ciąć i łatać jak się chce. Są wielokrotnego użytku. Gość u którego kupiłem mówi, że stosuje je od lat i nic się nie dzieje. Tylko trzeba kupić dobrej firmy a nie podróbki
http://allegro.pl/app-maty-bitumiczne-w ... 72247.html

2-3 lata te maty odpadna - wiem to z praktyki.

Zapraszam do "Dziupli" w 3miescie. Usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Przeglądy, rozrządy, zawieszenia, skrzynie biegów, hamulce, wydech... Blacharka, rozpórki, nietypowe konstrukcje metalowe. Szczegóły na PW.

Awatar użytkownika
zdono
-#moderator
-#moderator
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: - brak -
Kontaktowanie:

Postautor: zdono » 29 września 2011, 14:55

Hildek, Więc co polecasz?
Fabia Zdono 1.8T

"Tam gdzie zaczyna się zabawa, kończy się ekonomia"

Awatar użytkownika
Hildek
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Hildek » 29 września 2011, 18:23

zdono pisze:Hildek, Więc co polecasz?

to co pisalem wczesniej :) czytaj uwaznie

Wróć do „Car-Audio”