Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Wygłuszenia

Pytania dotyczące Car Audio.
Awatar użytkownika
Zygus
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Morski Admirał
Silnik: 1.2 TSI/85 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Zygus » 27 września 2007, 13:44

Odkrecasz jeszcze srubke mocujaca klamke. Wczesniej mozna tez odpiac kostke przy elek szybach
>>> MISTRZ FABIA CLUB POLSKA 2005 <<<

>>> Moja Fabia <<<

Obrazek

Awatar użytkownika
Hildek
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Hildek » 27 września 2007, 18:56

Zygus pisze:Odkrecasz jeszcze srubke mocujaca klamke. Wczesniej mozna tez odpiac kostke przy elek szybach

ta srubka, to ta sama co opisalem przy regulacji lusterek. :P
mail : hildek@op.pl

Zapraszam do "Dziupli" w 3miescie. Usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Przeglądy, rozrządy, zawieszenia, skrzynie biegów, hamulce, wydech... Blacharka, rozpórki, nietypowe konstrukcje metalowe. Szczegóły na PW.

Awatar użytkownika
zolw
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Stuki w okolicach tapicerki drzwi

Postautor: zolw » 20 października 2007, 19:54

Witam!

W prawych drzwiach podczas słuchania muzyki z dość mocnym basem słychać denerwujące stukanie w drzwiach. Mam wrażenie że coś się tam poluzowało jednak podczas przeglądu serwis nic nie stwierdził. Być może ktoś miał podobny problem? Co może być przyczyną stuków? :wsciekly: Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Zieleń Arctic metallic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 20 października 2007, 22:07

Sprawdź czy masz gumki wygłuszające na wszystkich zatrzaskach znajdujących się na tapicerce.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

mrymek
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: mrymek » 20 października 2007, 22:22

Miałem podobny problem. W aso zdjęli boczek i nic, ja się uparłem i jazda przy włączonej muzie, okazało się, że były to przewody biegnące do głośnika - one stukały. Zostały przyklejone taśmą i ok.

melony
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: melony » 20 października 2007, 22:46

zolw,
Ja miałem to samo,
Tak jak piszeMirekS, niebyło podkładek gumowych pod zatrzaskami (a wcześniej ściągałem tapicerkę i ich nie założyłem :ups:

Awatar użytkownika
17adam
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: 17adam » 21 października 2007, 11:28

Mam tak samo i też w prawych dzwiach. Mi sie wydaje ze to jest zle zamocowana tapicerka może wyskoczyła z zatrzasków. Ponieważ jak przytrzymam drzwi od zewnątrz w miejscu stukania to nie stuka. Juz chcielismy jechac do ASO ale pewnie oni by wymienili głosnik idąc na łatwizne :dobani:. A wcale mogło by niebyc lepiej. Pozdro

Lesio_Dj
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Lesio_Dj » 24 października 2007, 20:52

hmmm a ja mam u siebie takie dziwne stuki podczas najezdzania na wyboje gdzies w okolicach schowka przed pasazerem, moze to i drzwi... denerwuje mnie to i nieewiem gdzie tego szukac

Awatar użytkownika
zolw
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: zolw » 24 października 2007, 22:15

Panowie pocieszę Was. W weekend miałem okazję przejechać się Saabem 9-3 - przebieg 115 000, 2 letni. Napiszę zdanie które usłyszałem od właściciela: "Nie przejmuj się tym skrzypieniem tapicerki, przestanie stukać jak nagrzeje się wnętrze" :mur: . Auto za grubo ponad 100 000zł a jakość "plastików" we wnętrzu chyba gorsza niż w Fabii :ok:

Awatar użytkownika
Hildek
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: Hildek » 20 marca 2008, 13:14

Powiem Wam tak: po wygluszeniu nie slysze wielkiej roznicy,a jestem czuly pod wzgledem dzwieku. Jak gralo tak gra. Moze kwestia wzmocnienia glosnikow, bo obecnie gra to na jakims panasonicu z dolnej polki. Sprzet z przodu mam tec'a a tyl pioneer w polce.
Sam juz nie wiem - tylko szkoda 200zl na maty, ktore poszlo...

Moze roznicy nie ma, bo wczesniej mialem kable ladnie oklejone tasma i skrecone plasiki, wiec blachy nie lataly, ani plastiki nie trzeszczaly.

Co o tym myslicie - jakie wrazenia po wytlumieniu sa u Was?
mail : hildek@op.pl

Zapraszam do "Dziupli" w 3miescie. Usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Przeglądy, rozrządy, zawieszenia, skrzynie biegów, hamulce, wydech... Blacharka, rozpórki, nietypowe konstrukcje metalowe. Szczegóły na PW.

Wróć do „Car-Audio”