Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

[F1 i F2] Podłokietnik do fabii

Wszelkie modyfikacje optyczne.
kidlerek
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kidlerek » 02 maja 2012, 20:14

Witam. Jaki podłokietnik możecie polecić do F2?

co myślicie o np. http://allegro.pl/podlokietnik-skoda-fa ... 78670.html ?

Awatar użytkownika
DannieL
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: DannieL » 02 maja 2012, 20:23

smoke pisze:Sam od jakiegoś czasu mam ten podłokietnik "skorpion" - sprawuje się bez zarzutu, ładnie wygląda i ma odpowiednią wysokość. Jedynym mankamentem (jak dla mnie) jest siła magnesów przy zamknięciu - mogłyby być mocniejsze. Największy plus - bezinwazyjny, banalny montaż.

zgadzam sie, zamontowałem dzisiaj do swojej, prosty bez udziwnien, montaz pikus, wysokosciowo dobrze, jeszcze nie mialem okazji na przejazdzke, a zainstalowałem podlokietnik gdyz dosyc czesto przejezdzam trase po 100 km wiec miło jest miec co zrobic z ta reka, podpisuje sie pod siła magnesow, mogly by byc mocniejsze :)

Jezdzi sie z nim ekstra :) idealnie wysokosciowo, nie przeszkadza przy zmianie biegow :) az sam lokiec chce sie oprzec :P
Ostatnio zmieniony 03 maja 2012, 18:13 przez DannieL, łącznie zmieniany 1 raz.
;))

clitcmd
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: clitcmd » 13 maja 2012, 17:21

DannieL pisze:
smoke pisze:Sam od jakiegoś czasu mam ten podłokietnik "skorpion" - sprawuje się bez zarzutu, ładnie wygląda i ma odpowiednią wysokość. Jedynym mankamentem (jak dla mnie) jest siła magnesów przy zamknięciu - mogłyby być mocniejsze. Największy plus - bezinwazyjny, banalny montaż.

zgadzam sie, zamontowałem dzisiaj do swojej, prosty bez udziwnien, montaz pikus, wysokosciowo dobrze, jeszcze nie mialem okazji na przejazdzke, a zainstalowałem podlokietnik gdyz dosyc czesto przejezdzam trase po 100 km wiec miło jest miec co zrobic z ta reka, podpisuje sie pod siła magnesow, mogly by byc mocniejsze :)

Jezdzi sie z nim ekstra :) idealnie wysokosciowo, nie przeszkadza przy zmianie biegow :) az sam lokiec chce sie oprzec :P

Przymierzam się do tego podłokietnika :) Pytam tylko w kwestii wyjaśnienia... Po zamontowaniu nie będę miał dostępnego otworu na butelke/kubek w tunelu? Zostaje tylko ten który jest w otwieranej popielniczce na końcu tunelu?

[ Dodano: 13-05-2012, 17:21 ]
DannieL pisze:

Przymierzam się do tego podłokietnika :) Pytam tylko w kwestii wyjaśnienia... Po zamontowaniu nie będę miał dostępnego otworu na butelke/kubek w tunelu? Zostaje tylko ten który jest w otwieranej popielniczce na końcu tunelu?

Awatar użytkownika
jozziCZ
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: jozziCZ » 13 maja 2012, 17:39

otwor na kubek , popielniczke zostaje ? podlokietnik matujesz to tego prostokatnego otworu przed ;)
Fabia MK2 1.2 HTP Classic/easy OEM+

Krzysztof_Sulik
-#user
-#user
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.2 HTP/70 KM
Kontaktowanie:

Re: [F1 i F2] Podłokietnik do fabii

Postautor: Krzysztof_Sulik » 10 maja 2013, 12:51

Ja do swojej fabci założyłem taki podłokietnik : http://allegro.pl/show_item.php?item=3179870809
Idealnie dopasowany, czas montażu max 10 minut. Zakrywa otwór na kubek tuz za ręcznym, popielniczka i uchwyt na kubek z tyłu tunelu nienaruszony.

instrukcja montażu : Obrazek

Krzysztof_Sulik
-#user
-#user
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.2 HTP/70 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof_Sulik » 10 maja 2013, 12:52

MAX siła nacisku od góry to 40kg (wg instrukcji).

Awatar użytkownika
kapi
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Błękitna Laguna metalic
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Aktualne auto: Fabia III Monte Carlo
Kontaktowanie:

Postautor: kapi » 12 maja 2013, 20:57

szczerze - jest to substytut podłokietnika, i ja bym go nie kupił, bo wg mnie nie bedzie spełniać swojej funkcji :!: PODŁOKIETNIKA.

damiani
-#user
-#user
Lakier: Zieleń Rally Green metalic
Silnik: 2.0 MPI/115 KM
Kontaktowanie:

Postautor: damiani » 15 maja 2013, 08:23

Witam,
Czy możecie mi powiedzieć gdzie jeszcze można dostać tego "skorpiona" dedykowanego do Fabii I ale z szarym kolorem plastiku na tunelu ??
Widziałem na aukcji ale z zaznaczeniem że kolor jest czarny a nie będzie to wyglądało atrakcyjnie.
Gdzie wy je kupowaliście ??
Pomogę przy usterkach:
- czyszczenie potencjometru, adaptacja silnika obiegu zamkniętego Vag'iem (po stronie pasażera)
- montaż węży klimy w schowkach kierowcy i pasażera
- wymiana włącznika biegu wstecznego
- czyszczenie przepustnicy SDI

Awatar użytkownika
kuki06
-#user
-#user
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: 1.9 TDI/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: kuki06 » 17 stycznia 2014, 19:37

Witam. Panowie pomóżcie mi w dobraniu jakiegoś"normalnego" podłokietnika do F1 dajcie może jakieś linki do aukcji lub stron internetowych tak do 300zl. jeśli macie wypróbowane nie chwiejące się na boki i eygodne to please pomóżcie:-)

Awatar użytkownika
zecke
-#user
-#user
Lakier: Czerń Magic perła
Silnik: 1.4 16V/80 KM
Kontaktowanie:

Postautor: zecke » 18 stycznia 2014, 12:21

z Golfa 4 pasuje, tylko trzeba mocowanie przerabiać delikatnie ;)
Red Corrida
Obrazek

Wróć do „Tuning optyczny”