Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

[F1] Zmiana momentu obrotowego

Wszelkie modyfikacje mechaniczne.
szkodzian
Status: Offline

Postautor: szkodzian » 03 lipca 2007, 16:57

to czyli nie dostane mandatu i jeszcze jedno czy samochod głosniej chodzi i czy daje cos mocy ta wycinka.a jeszcze wyczytałem to na forum to jak to sie robi i jaka jest tego cena i cos to daje
"Można poprawić zasilenie silnika powietrzem instaluj±c pseudoturbo - doładowanie dynamiczne powietrzem pobieranym spod zderzaka samochodu."

pawlo

Postautor: pawlo » 03 lipca 2007, 21:02

:ups:
Ostatnio zmieniony 03 lipca 2007, 23:22 przez pawlo, łącznie zmieniany 2 razy.

szkodzian

Postautor: szkodzian » 03 lipca 2007, 21:47

nie kolego.jest calosc

Mally

Postautor: Mally » 04 lipca 2007, 01:00

szkodzian pisze:to czyli nie dostane mandatu i jeszcze jedno czy samochod głosniej chodzi i czy daje cos mocy ta wycinka.a jeszcze wyczytałem to na forum to jak to sie robi i jaka jest tego cena i cos to daje
"Można poprawić zasilenie silnika powietrzem instaluj±c pseudoturbo - doładowanie dynamiczne powietrzem pobieranym spod zderzaka samochodu."

głosniej nie powinno byc bo jeszcze masz tlumik srodkowy...ja w seicento mialem zmienonye wszytko do kolektora...przez caly wydech..srednica standardowa 38mm zmiana na 50..moze mocy nie dodało ale auto stało sie bardziej elastyczne...no i nie mialem zadnych srdokowych tlumików...taki zestaw niestety warczy jak rajdówka:)/.....sruminice kupa strasznaaaa

szkodzian

Postautor: szkodzian » 04 lipca 2007, 20:11

"Można poprawić zasilenie silnika powietrzem instalujac pseudoturbo - doładowanie dynamiczne powietrzem pobieranym spod zderzaka samochodu."
jak to zrbic i czy to cos daje

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Zieleń Arctic metallic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 04 lipca 2007, 20:42

Przede wszystkim powietrze które zapodajesz musi być jak najzimniejsze czyli rura dolotowa musi być prowadzona z dala od ciepłych elementów silnika, a nie jest to proste, czy to coś daje: jak dorzucisz jeszcze dobry stożek to zyskasz może 0,5 - 1,5 KM, w codziennej jeździe nie odczujesz tego zupełnie, a zaiwestujesz koło 200 zł. Sądząc z opisu LPG nie posiadasz więc możesz się próbować bawić. Przy LPG należy jeszcze ograniczyć powietrze.
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

szkodzian

Postautor: szkodzian » 05 lipca 2007, 17:30

nie mam LPG a już nie wiem czym mozna podnieść moc fabii jednak te benzyniaki nie sa do tuningów dobre

Mally

Postautor: Mally » 05 lipca 2007, 23:28

szkodzian pisze:nie mam LPG a już nie wiem czym mozna podnieść moc fabii jednak te benzyniaki nie sa do tuningów dobre

nom zwyklym turbo...seicento 1.2 75 na turbo spokojnie masz 120-140 ps..na snadardowych gratach...mysle ze w skodzie spokojnie dadza rade te 120 ps zrobic

Awatar użytkownika
kornat
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Lakier: Beż Sahara metalic
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: kornat » 06 lipca 2007, 14:35

mysle ze w skodzie spokojnie dadza rade te 120 ps zrobic

nie wiem co sie na to zapatruje skodzian ale to jest dobra sprawa tylko szkoda ze po tym duzo pali fabka

szkodzian

Postautor: szkodzian » 06 lipca 2007, 15:27

Może to jest ciekawe ale ile to kosztuje i ile pali przez to bo mi wystarczy tylko 80-90 KM

Wróć do „Tuning mechaniczny”