Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Fotele przednie Fabia 1 sedan

Wszelkie modyfikacje mechaniczne.
jogotrapeusz
-#user
-#user
Lakier: Szary Anthracite metalic
Silnik: 1.4 16V/85 KM
Aktualne auto: Skoda Fabia 1 2007r
Kontaktowanie:
Status: Offline

Fotele przednie Fabia 1 sedan

Postautor: jogotrapeusz » 26 kwietnia 2017, 10:40

Witam jeżeli temat był proszę mnie okrzyczeć i nakierować
Chciałbym wymienić przednie fotele w mojej Fabi . Przyczyna prosta potrzebuje wygodniejszych na dłuższe trasy.
Z jakich samochodów pasują przednie fotele oczywiście wygodniejsze od seryjnych bardziej trzymające . Oczywiście chciałbym to zrobić jak najprostszym sposobem najlepiej beż żadnych modyfikacji.
Proszę o odpowiedzi .

Awatar użytkownika
jacekpk
-#moderator
-#moderator
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Aktualne auto: Fabia II '11
Kontaktowanie:

Re: Fotele przednie Fabia 1 sedan

Postautor: jacekpk » 28 kwietnia 2017, 11:16

jogotrapeusz pisze:Oczywiście chciałbym to zrobić jak najprostszym sposobem najlepiej beż żadnych modyfikacji.

Przy tego typu tematach nie powinno być mowy o modyfikacjach, chyba że komuś życie niezbyt miłe.

Jakiś czas temu w ASO facet opowiadał mi w kontekście różnych przeróbek samochodu, że ma jednego klienta, który wstawił do Fabii fotele z Octavii i to zdaje się w wersji RS, właśnie z uwagi na poprawę komfortu jazdy w dłuższych trasach. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że fotele w Fabii 1 były wygodniejsze niż w F2. Nie polecam więc przekładki z Fabii 2 :)

jogotrapeusz
-#user
-#user
Lakier: Szary Anthracite metalic
Silnik: 1.4 16V/85 KM
Aktualne auto: Skoda Fabia 1 2007r
Kontaktowanie:

Re: Fotele przednie Fabia 1 sedan

Postautor: jogotrapeusz » 28 kwietnia 2017, 17:26

To nie muszą być fotele ze Skody w grę wchodzą wszelkie marki chodzi o wygodę . Jeżeli z Fabii 2 są jeszcze mniej wygodne to nie kupie tego samochodu nigdy :). Fotele mogą zupełnie nie pasować pod względem wizualnym , na to są sposoby .

Wróć do „Tuning mechaniczny”